Minione wydarzenie
20 lis 2023 - 18 lut 2024

Rozświetlone Ogrody Ulricha

Odwiedź magiczny park i odkryj jego historię!

Już jest! Odkryj jedną z większych atrakcji Warszawy tej zimy! Odwiedź magiczne miejsce, pełne historii i bajkowych dekoracji na warszawskiej Woli. To atrakcja nie tylko dla dzieci, to miejsce gdzie każdy poczuje się jak w bajce!

Ananas symbolem parku Ulricha? Poczujcie się jak w magicznym ogrodzie i odkryj wyjątkowa historię rodziny Ulrichów.

W bajkowy świat dekoracji wprowadzi Was świetlny tunel, a dalej czekać będą wyjątkowe interaktywne, animowane kule LED, instagramowe huśtawki z ananasem oraz karuzela napędzana siłą rąk. Na placu głównym nie zabrakło jednej z najwyższych w Warszawie choinki, a poza tym wokół Wola Parku znajdziecie m.in. tunel zmieniający kolor, bombki w kształcie ananasa. Zapraszamy również w podróż do magicznego parku, przechodząc przez rozświetloną bramę czeka na Was roztańczona para, wyjątkowe iluminacje starych drzew a nawet rozświetlony labirynt w którym można poznać historię zabytkowych Ogrodów Ulricha i poznać odpowiedź, dlaczego to właśnie ananas stał się symbolem tego miejsca.

Pośród parków pełnych magicznych dekoracji czeka na Was miejsce pełne smaku. To Food Hall w Ogrodach Ulricha. Niegdyś szklarnie, dziś przestrzeń w której czeka na Was oferta różnych kuchni z całego świata. Dowiedz się więcej!

A w grudniowe weekendy po parku będą grasować elfy. Rozglądajcie się uważnie! Drużyna elfów będzie miała dla Was, rozgrzewającą niespodziankę prosto ze Szwecji! To tradycyjny szwedzki napój bożonarodzeniowy, aromatyzowany takimi przyprawami jak cynamon, kardamon i imbir.

Zapraszamy Was do Rozświetlonych Ogrodów Ulricha codziennie od poniedziałku do niedzieli.

Wstęp bezpłatny!

Dowiedź się więcej o Ogrodach Ulricha!

HistoriaFood HallWydarzeniaDojazd