Zasmakuj w kuchniach z całego świata!

Spróbuj dań z lokalu Pasibus inspirowanych street foodem, pizzy w stylu neapolitańskim w Ragazzi, aromatycznej kawy w piekarnio-kawiarnii Il Panificio, pysznych słodyczy w pijalni czekolady Karmello, a także orzeźwiających napoi w jednym z dwóch barów – Tap Bar i Botanic Bar. Ponadto, w ofercie food hallu znajdziesz szeroki wybór dań kuchni azjatyckiej w Silk&Spicy oraz Viet's Baguette, a także kuchni roślinnej w Wege Umami.

Poznaj menu

Oferta lunchowa

Menu dla dzieci

Warszawskie Ogrody Ulricha obchodzą swoje pierwsze urodziny.

Już od roku, zrewitalizowane, historyczne szklarnie są otwarte dla gości i zapraszają do skorzystania z szerokiej oferty gastronomicznej, łączącej kuchnie całego świata pod jednym, zielonym dachem. To jednak nie wszystko - przez cały miniony rok, Ogrody Ulricha wypełnione były nie tylko zielenią roślin i tłumami gości, ale także muzyką, śmiechem i zabawą, jakie zapewniały liczne atrakcje.

By wspólnie świętować swoje pierwsze urodziny, Ogrody Ulricha zapraszają na nową serię „Hej! Stand up” – stand-upy z udziałem najznakomitszych, wschodzących gwiazd polskiej sceny komediowej.

Dowiedz się więcej!

Zobacz również:

WydarzeniaHistoriaDojazd