Wola Park
  • Sklepy
  • Kawiarnie i restauracje
  • Promocje
  • Plan centrum
  • Aktualności
  • Wydarzenia
  • Udogodnienia
  • Karta podarunkowa
  • IKEA
  • Cyrkularny Festiwal „Pstryk i zmiana!”
  • Ogród społeczny Wola Parku
  • Klinika medyczna
  • Usługi
  • O nas
  • Razem dla planety
  • Jak do nas dotrzeć?
  • Godziny otwarcia
  • Kontakt
  • Zostaw opinię
  • Wynajem powierzchni i nośników reklamowych
  • Subskrypcja newslettera
  • Ogrody Ulricha
  • Food Hall
  • Wydarzenia
  • Historia
  • Dojazd do Ogrodów Ulricha
  • EN
  • PL

Biura podróży

Zaplanuj swoje wakacje!

Wydarzenia

Studio planowania IKEA

Karta podarunkowa

Dodaj uśmiech i gotowe!

Zapisz się do newslettera!

© Ingka Centres
2010-2026

  • English
  • Polski
Wola Park
Wola Park
Logotype

Wola Park

ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
+48 22 533 40 00

    Chcemy poznać Twoją opinię!

    • Portal dla Partnerów
    • Wynajem powierzchni i nośników reklamowych
    • Polityka prywatności
    • Polityka Cookie
    • Informacja o realizowanej strategii podatkowej
    • Zgłoś problem [en]
    • Zastrzeżenia prawne
    © Ingka Centres Holding B.V. 2026
    • Strona główna
    • Wydarzenia

    Muzyczna scena w Ogrodach Ulricha

    Weekendowe wieczory w Ogrodach Ulricha to gwarancja świetnej zabawy w wyjątkowej atmosferze! Czekają tu na Ciebie starannie przygotowane sety DJ-skie – pełne znanych przebojów, świeżych brzmień i tanecznej energii.

    Na energiczne rytmy w wykonaniu DJa zapraszamy w piątki i soboty od godziny 19:00.

    Muzyczny rozkład jazdy:

    • 16.01, piątek – Power of disco with DJ

    • 17.01, sobota – Evening chill with DJ

    • 23.01, piątek – Live DJ vibes tonight

    • 24.01, sobota – Weekend grooves with our DJ

    • 30.01, piątek – Disco Drum hits

    • 31.01, sobota – Good energy with DJ

    Wstęp bezpłatny!

    Speed dating

    Speed dating. Co to takiego? Szybkie randki, doskonała zabawa i pomysł na miły wieczór w ciekawym towarzystwie. Zapraszamy Was na wieczór pełen emocji  i potencjalnych nowych znajomości – Speed dating w Ogrodach Ulricha! Czego możecie się spodziewać?

    Szybkich randek pełnych uśmiechu i pozytywnej energii oraz możliwości poznania ciekawych osób. To idealna okazja dla tych, którzy szukają miłości lub po prostu chcą poznać fascynujących ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś gotowa/y na nową przygodę, czy zwyczajnie chcesz miło spędzić wieczór.

    Terminy Szybkich Randek:

    • 14 stycznia 18:00 – Speed dating dla osób z wyższym wykształceniem – grupa wiekowa 30-43 lat – ZAPISZ SIĘ

    • 14 stycznia 20:00 – Speed dating dla osób z wyższym wykształceniem – grupa wiekowa 25-36 lat – ZAPISZ SIĘ

    • 21 stycznia 18:00 – Speed dating w Warszawie – grupa wiekowa 23-30 lat – ZAPISZ SIĘ

    • 21 stycznia 20:00 – Speed dating z dobrą książką – grupa wiekowa 30-40 lat – ZAPISZ SIĘ

    • 28 stycznia 18:00 – Speed dating w Warszawie – grupa wiekowa 36-47 lat – ZAPISZ SIĘ

    • 28 stycznia 20:00 – Speed dating dla osób z wyższym wykształceniem – grupa wiekowa 28-39 lat – ZAPISZ SIĘ

    Jeśli chcesz wziąć udział w naszym Speed Datingu zapisz się już teraz! Nie czekaj, nie zwlekaj, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

    Warsztaty kulinarne dla dzieci w Ogrodach Ulricha

    Zapraszamy najmłodszych na wyjątkowe warsztaty kulinarne, podczas których dzieci w formie zabawy będą mogły samodzielnie przygotować wybrane potrawy i przekąski inspirowane kuchniami świata. To doskonała okazja do poznania nowych smaków, rozwijania kreatywności i wspólnego gotowania w przyjaznej atmosferze — super kulinarna przygoda dla każdego małego szefa kuchni!

    • 21.12 – Warsztaty z dekorowania czekoladek z Karmello Chocolatier

    • 11.01 – Lepienie mini pierogów w Barze Mlecznym Bunia

    • 18.01 – Warsztaty z bagietką Banh Mi wspólnie z Viet’s Baguette

    🎉 Start: 13:00- 16:00
    Wstęp bezpłatny!
    📌 Kolejne terminy warsztatów zostaną podane wkrótce.

    Zapraszamy do wspólnego gotowania i dobrej zabawy! 🍔🥟🍕

    Bajkowe seanse dla najmłodszych w Ogrodach Ulricha! 🎬✨

    W każdą sobotę stycznia w godzinach 14:30–16:30 zapraszamy dzieci na magiczne projekcje bajek.

    Seanse odbywają się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek, dzięki czemu mali widzowie mogą w pełni zanurzyć się w bajkowy świat.

    Harmonogram styczniowych seansów:

    📅 17.01 – Ogliki
    📅 24.01 – Waleczne Rybki
    📅 31.01 – Piorun i magiczny dom

    🎉 Wstęp bezpłatny – zapraszamy całe rodziny!

    Wspieramy razem 34. Finał WOŚP

    Już po raz kolejny Ogrody Ulricha grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ❤️ Podczas finału czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji dla najmłodszych oraz całych rodzin – m.in. animacje dla dzieci, koncerty na żywo oraz emocjonujące licytacje, w których każdy może dołożyć swoją cegiełkę do wspólnego celu.

    Pełen harmonogram wydarzeń znajdziecie poniżej:

    • 12:00 - 16:00 Animacje dla dzieci
      Malowanie buziek, skręcanie baloników

    • 13:00 - 18:00 Koncert Szkoły Muzycznej im. K. Komedy
      Występy uczniów

    • 13:00 - 19:00 Ścianka razem dla WOŚP
      Pamiątkowe zdjęcie z finału WOŚP

    • 14:00- 18:00 Licytacje na rzecz WOŚP
      Licytujemy razem na szczytny cel

    • 15:00 - 18:00 Twórcze budowanie z klocków LEGO
      Warsztaty dla dzieci.

    • 20:00 Światełko do nieba
      Transmisja z głównej siedziby WOŚP

    Zimowe PubQuizy w Ogrodach Ulricha

    Zima w Ogrodach Ulricha zapowiada się pełna emocji, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji!

    Zapraszamy na PubQuizy tematyczne, które w wybrane czwartki gromadzą dziesiątki graczy gotowych zmierzyć się z pytaniami, śmiechem i adrenaliną. Czeka na Was super atmosfera, drużynowa rywalizacja, mnóstwo uśmiechów i oczywiście świetne nagrody!

    📅 Harmonogram nadchodzących PubQuizów tematycznych:

    • 15 stycznia – Marvel

    • 29 stycznia – The Office

    • 12 lutego – Ladies Night

    • 14 lutego – Walentynki edycja specjalna

    • 26 lutego – Gry video

    • 5 marca – Stranger Things

    • 12 marca – Filmowy

    • 26 marca – Gothic

    Ponadto zapraszamy na ChillQuiz – multimedialny pubquiz, który odbędzie się:

    • 22 stycznia

    • 19 lutego

    • 19 marca

    Zbierz drużynę, zarezerwuj stolik i dołącz do najlepszej zabawy tej zimy! Do zobaczenia w Food Hallu Ogrodów Ulricha 👋

    Zapisz się!

    Spin the Beat - gra muzyczna

    Co to takiego? – to drużynowa rozgrywka z nagrodami, nutą rywalizacji i otoczką jak z najlepszych teleturniejów.

    W Spin the Beat liczy się przede wszystkim dobra zabawa, dlatego do dobrze znanej formuły quizowej dodaliśmy kilka usprawnień

    Gracze odpowiadają w drużynach na karcie odpowiedzi, a kategorie dotyczą m.in. piosenek i tekstów. Jednak tak tworzymy kategorie, aby zaskakiwać graczy: przykład to piosenki czytane przez lektora.

    Dodatkowo, gra jest naładowana dodatkowymi rundami i bonusowymi pytaniami. Każda przerwa trwa minimum 20 minut i zawiera specjalną rundę BEAT, dzięki czemu gracze mają zapewnioną dodatkową atrakcję między rundami Rundy BEAT, mechanizm koła fortuny i dogrywka zostały tak zaprojektowane, aby drużyny rywalizowały w nowym formacie, który znacznie odróżnia grę od klasycznego quizu i pozwala na zdobycie dodatkowych nagród.

    Ta gra sprawdzi się doskonale w miejscach, gdzie możliwe jest stworzenie jak najbardziej teleturniejowej i imprezowej atmosfery - w BEAT liczy się show!

    Kolejne rozgrywki już:

    • 5 lutego, godz. 20:00

    • 5 marca, godz. 20:00

    Dołącz do Spin the Beat i zapisz się już dziś! Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona.

    Do zobaczenia w Ogrodach Ulricha!

    Weekendowe animacje dla dzieci

    W każdą sobotę i niedzielę stycznia oraz lutego zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do kreatywnego spędzenia czasu w Ogrodach Ulricha!

    Nasi utalentowani animatorzy przemienią dziecięce twarze w bajkowe postacie, zwierzątka lub superbohaterów! Mali artyści będą mogli również poznać sztukę skręcania kolorowych balonów, tworząc różnorodne kształty – od zwierzątek, przez kwiaty, aż po miecze. To nie tylko wspaniała zabawa, ale także świetna okazja do rozwijania zdolności manualnych i cierpliwości.

    Czekamy na Was od 12:00 do 16:00. Wstęp bezpłatny!

    Tu zawsze coś się dzieje!

    Zobacz również:

    Food HallHistoriaDojazd