Muzyczne brzmienia w Ogrodach Ulricha

Letnie brzmienia w Ogrodach Ulricha

Czerwiec, to początek lata, a lato to czas odpoczynku. Jeśli szukacie dobrego miejsca do zrelaksowania się w ciepłe czerwcowe wieczory to z pewnością nie zawiodą Was Ogrody Ulricha, które przygotowały kolejną porcję występów muzycznych.

Tak jak w poprzednich miesiącach, w piątki i soboty od godz. 19.00, będziecie mogli spędzić wolny czas przy muzyce na żywo. Dodatkowo, każdy koncert będzie urozmaicony muzyką DJa w przerwach oraz po występie. Już w ten weekend usłyszycie:

  • W piątek 02.06, o godz. 19.00 – Marcin Malarz Quartet

Liderem tego zespołu jazzowego jest wybitny trębacz młodego pokolenia. Podczas występu nie zabraknie więc jazzowych standardów. Muzyka idealna na romantyczne, ciepłe wieczory.

  • W sobotę 03.06, o godz. 19.00 – Waves Band

Liderką Waves Band jest Karolina, znakomita wokalistka młodego pokolenia. Zespół z Warszawy tworzą absolwenci Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, laureaci konkursów i festiwali jazzowych, biorący czynny udział w programach telewizyjnych. W ich repertuarze można usłyszeć nowości pop, soul, RnB oraz rock.

Kolejne tygodnie również zapowiadają się obiecująco:

  • piątek 09.06 – Marcela Recital

  • sobota 10.06 – Retro Spam Ada

  • piątek 16.06 – Marcela Recital

  • sobota 17.06 – Waves Band

  • piątek 23.06 – Chopin Jazz Project

  • sobota 24.06 – Waves Band

  • piątek 30.06 – Anna Salamon Recital

  • sobota 01.07 - DJ Matt & Special Live Act

Do zobaczenia na muzycznej scenie Ogrodów Ulricha!

Klub Komediowy w Ogrodach Ulricha

Spotkania z Klubem Komediowym w Ogrodach Ulricha to wyjątkowa okazja, aby bezpłatnie obejrzeć występ najzabawniejszych warszawskich komików.Czwartkowe wieczory w Ogrodach Ulricha stały się jeszcze przyjemniejsze, z serią występów Klubu Komediowego. Kolejny występ już 15 czerwca czerwca o godzinie 20.00, gdzie tematem przewodnim będą opowieści remontowe „Kto wam tak to spartolił?”. Wstęp jest bezpłatny. 

Harmonogram występów Klubu Komediowego w Ogrodach Ulricha:
• 15.06 - „Kto wam tak to spartolił? – czyli opowieści remontowe”
• 31.08 - „Tinder impro party”
• 22.09 – „Opowieści przy prosecco, improwizowane babskie wyjście”

Klub Komediowy to pierwszy i jedyny tego typu koncept w Polsce, który zasłynął z przezabawnych spektakli, z pogranicza różnych gatunków komedii, między innymi teatru improwizowanego, kabaretu literackiego oraz stand-upu, odgrywanych na warszawskiej scenie teatralno-klubowej. Prezentują formaty i spektakle, które są ich oryginalnymi produkcjami, takie jak: „Żony Wilanowa”, „Musical improwizowany”, „Dubbingi niszczą” i inne.  Pokazując to, co najciekawsze w niezależnej komedii, eksperymentują i czerpią zarówno z polskiej kultury, jak i tradycji amerykańskich comedy cellar.Do zobaczenia na występie Klubu Komediowego w Ogrodach Ulricha!

Wstęp bezpłatny!



PubQuiz w Ogrodach Ulricha

Spotkanie ze znajomymi, odrobina rywalizacji i duża dawka humoru? Tak, dołącz do wydarzenia PubQuiz, baw się i wygrywaj nagrody!

PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W przeciwieństwie do quizów telewizyjnych, w PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.

Nie bój się rywalizacji i pamiętaj, że nie musisz mieć wiedzy z każdej dziedziny. Po to gramy drużynowo, aby każdy wykazał się w tym, w czym czuje się najlepiej. Jeżeli nie masz swojej drużyny nie martw się i wpadaj na quiz – znajdziemy Tobie drużynę, a Ty poznasz nowych znajomych. Zapisz się już dziś! Wydarzenie płatne: 10 zł

Zobacz również:

Food HallHistoriaDojazd