Spotkajmy się w Ogrodach Ulricha - muzyka na żywo, występy standaperów, warsztaty. Sprawdź, co jest grane!

Hej! Stand up

Stand up w Ogrodach Ulricha

Gotowy aby zasiąść w pierwszym rzędzie? Scenę Ogrodów Ulricha oddajemy w ręce Standaperów!

Startujemy już 5 października o 19:30! Cykl „Hej! Stand up” w Ogrodach Ulricha otworzy Damian Skóra, komik i muzyk z wieloletnim doświadczeniem, który gościł już na scenach klubów i festiwali w całej Polsce, a także na antenie stacji Comedy Central.

Program Damiana pod nazwą "Tyrada" to 100% fileta, zero domieszek i sztucznych wypełniaczy. To świat z perspektywy człowieka będącego z tyłu peletonu gnającego za trendami, wypełniony dużą ilością życzeniowego myślenia, przesady i emocjonalnych gawęd kończących się wyeksponowaną żyłką na czole - wszystko dobrane tak, żeby było przydatne do śmiania. Ogólnie żywiutki taki fajniutki program. Damian Skóra posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne jako komik, muzyk oraz impersonator osób łysych. Jest to osoba rzutka oraz ochocza. Biegle zna obsługę pakietu MS Office i posiada prawo jazdy kat. B. Posiada również balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na YouTube i płatnych platformach. Niedawno awansował na osobę dorosłą - na tym polu, póki co, bez sukcesów.

A już w scenicznej gotowości w kolejnych tygodniach: Jasiek Borkowski, Wojciech Pięta, Filip Puzyr czy Wojciech Fioderczuk.

Wstęp na występy jest bezpłatny.

Harmonogram nadchodzących występów „Hej Stand Up”:

 • 05.10.2023, Czwartek godz. 19:30 - Damian Skóra,

 • 11.10.2023, Środa godz. 19:30 - Jasiek Borkowsk i Waldemar Nowak,

 • 19.10.2023, Czwartek godz. 19:30 - Wojciech Pięta i Arek Cykor,

 • 09.11.2023, Czwartek godz. 19:30 - Wojciech Pięta,

 • 23.11.2023, Czwartek godz. 19:30 - Filip Puzyr,

 • 07.12.2023, Czwartek godz. 19:30 - Damian Skóra,

 • 28.12.2023, Czwartek godz. 19:30 - Wojciech Fiedorczuk

Muzyczna scena w Ogrody Ulricha

Znane i lubiane wykonania popularnych utworów czy energiczne rytmy grane przez DJa na żywo? W Ogrodach Ulricha jak zawsze znajdziesz coś dla siebie!

Na energiczne rytmy w wykonaniu DJa zapraszamy w każdy wrześniowy piątek od godziny 19:00. A w wrześniowe soboty od godziny 19:00 umilą Wam koncerty na żywo w Ogrodach Ulricha.

Muzyczna scena w Ogrodach Ulricha:

 • 6.10.2023, Piątek - Live Act Trumpet & Sax Soul Jazz Vibes

 • 7.10.2023, Sobota - Wojciech Ezzat

Wyjątkowy koncert akustycznych w wykonaniu Wojciecha Ezzat. To wyjątkowe spotkanie z wokalistą, który występował wspólnie z Edytą Herbuś, Patrycją Kazadi oraz finalista jednego z popularnych programów muzycznych.

 • 13.10.2023, Piątek - Brass Live Act Trumpet & Sax Funky Chillout

 • 14.10.2023, Sobota - Waves Band

Sobotnia koncert to znakomita propozycja muzyczna na udany wieczór. Liderką projektu jest Karolina znakomita wokalistka młodego pokolenia. Doskonale odnajduje się w klimatach pop soul jazz i oczaruje słuchaczy swoją barwą i Grove. Zespół z warszawy tworzą absolwenci Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, laureaci konkursów i festiwali jazzowych, biorący czynny udział w programach telewizyjnych. Zespół oprócz dawki znakomitego jazzu potraf rozgrzać gości dobrą muzyką pop w profesjonalnym wykonaniu. W repertuarze Karoliny można usłyszeć nowości pop, soul, RnB oraz rock.

 • 20.10.2023, Piątek- Live Act Sax & DJ Jazz Vibes

 • 21.10.2023, Sobota - Przemek Wojsław (koncert jazzowy)

 • 27.10.2023, Piątek- Live Act Sax & DJ Funk & Soul

 • 28.10.2023, Sobota - Anna Salamon (koncert jazzowy).

To doskonała propozycja dla miłośników stylu Diany Krall, spokojny i aksamitny głos
wprowadzi słuchaczy w nowe przestrzenie muzyczne. Jest to doskonała mieszanka standardów jazzowych, bluesa oraz znanych tematów z muzyki filmowej z towarzyszeniem gitary akustycznej oraz delikatnego rytmu.

Wstęp bezpłatny!

PubQuiz w Ogrodach Ulricha

Spotkanie ze znajomymi, odrobina rywalizacji i duża dawka humoru? Tak, dołącz do wydarzenia PubQuiz, baw się i wygrywaj nagrody!

PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W przeciwieństwie do quizów telewizyjnych, w PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.

Nie bój się rywalizacji i pamiętaj, że nie musisz mieć wiedzy z każdej dziedziny. Po to gramy drużynowo, aby każdy wykazał się w tym, w czym czuje się najlepiej. Jeżeli nie masz swojej drużyny nie martw się i wpadaj na quiz – znajdziemy Tobie drużynę, a Ty poznasz nowych znajomych. Zapisz się już dziś! Wydarzenie płatne: 10 zł

Zobacz również:

Food HallHistoriaDojazd