Spotkajmy się w Ogrodach Ulricha - muzyka na żywo, występy stand-uperów, warsztaty

Sprawdź, co jest grane!

Muzyczna scena w Ogrodach Ulricha

Znane i lubiane wykonania popularnych utworów czy energiczne rytmy grane przez DJa na żywo? W Ogrodach Ulricha jak zawsze znajdziesz coś dla siebie!

Na energiczne rytmy w wykonaniu DJa zapraszamy w piątki i soboty od godziny 19:00.

Muzyczny rozkład jazdy:

 • 24.05 – Funky Soul

 • 25.05 – Garden Groove

 • 31.05 – Chillout Coffee

 • 01.06 – Kinder Disco

Wstęp bezpłatny!

Speed dating

Speed dating. Co to takiego? Szybkie randki, doskonała zabawa i pomysł na miły wieczór w ciekawym towarzystwie. Zapraszamy Was na wieczór pełen emocji  i potencjalnych nowych znajomości - Speed dating w Ogrodach Ulricha! Czego możecie się spodziewać?

Szybkich randek pełnych uśmiechu i pozytywnej energii oraz możliwości poznania ciekawych osób. To idealna okazja dla tych, którzy szukają miłości lub po prostu chcą poznać fascynujących ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś gotowa/y na nową przygodę czy po prostu chcesz miło spędzić wieczór. Randkujemy w każdy czwartek! 

Terminy szybkich Randek:

 • 23.05 - grupa wiekowa 30-43 lat (dla osób z wyższym wykształceniem) - ZAPISZ SIĘ

 • 6.06 - grupa wiekowa 25-35 lat (dla miłośników podróżowania) - ZAPISZ SIĘ

 • 13.06 - grupa wiekowa 20-29 lat - ZAPISZ SIĘ

 • 20.06 - grupa wiekowa 30-43 lat (dla osób z wyższym wykształceniem) - ZAPISZ SIĘ

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym Speed Datingu zapisz się już teraz! Nie czekaj, nie zwlekaj, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

PubQuiz w Ogrodach Ulricha

Spotkanie ze znajomymi, odrobina rywalizacji i duża dawka humoru? Tak, dołącz do wydarzenia PubQuiz, baw się i wygrywaj nagrody!

PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W przeciwieństwie do quizów telewizyjnych, w PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.

Nie bój się rywalizacji i pamiętaj, że nie musisz mieć wiedzy z każdej dziedziny. Po to gramy drużynowo, aby każdy wykazał się w tym, w czym czuje się najlepiej. Jeżeli nie masz swojej drużyny nie martw się i wpadaj na quiz – znajdziemy Tobie drużynę, a Ty poznasz nowych znajomych.

Zapisz się już dziś! Wydarzenie płatne: 15 zł

Zapisz się!

Tu zawsze coś się dzieje! Sprawdź pozostałe wydarzenia:

Brunch w Ogrodach Ulricha!

Wracamy z pysznym brunchem już w kwietniu! W każdą sobotę i niedzielę od 6 kwietnia w godzinach 10:00 - 14:00 zapraszamy do Ogrodów Ulricha przy Wola Parku na weekendowy brunch w formie bufetu „jesz ile chcesz”!

Płacisz raz 59 zł i jesz, ile chcesz* z pośród wielu potraw śniadaniowych i przekąsek, które są dostępne w formie "szwedzkiego stołu". Możesz śmiało próbować wszystkiego! W cenę wliczona jest również kawa i herbata.

 • Osoby dorosłe 59 zł

 • Dzieci do 12 lat jedzą za 29 zł

 • Dzieci do 6 lat jedzą za darmo

Na poranek ze smakiem zaprasza Il Panificio, Ragazzi oraz Botanic Bar.

*Oferta promocyjna, ograniczona czasowo. Sprawdź szczegóły w regulaminie.

Zobacz również:

Food HallHistoriaDojazd