SIZO logo

SIZO

SIZO to miejsce, któremu początek dała inspiracja włoską ulicą. Przechadzając się tamtejszymi miastami, nasz wzrok przykuł nikt inny jak kobiety. Ich szyk i temperament płynący z połączenia południowej natury z gustownie dobraną garderobą. Pytanie, które sobie postawiliśmy, brzmiało „Gdzie włoszki zaopatrują się w te starannie dobrane stylizacje?” Idąc w głąb ulic, dostrzegliśmy nic innego jak lokalne, nie komercyjne BUTIKI! To tam tętniło życie!

SIZO również chcemy nazwać mianem butiku. Alternatywą od mody dużych sieci sklepowych. Powrotem do tego gdzie moda się zaczęła, czyli w lokalnych atelier, niezależnych jednostek. Odchodzimy od zgiełku i blichtru kampanii reklamowych na rzecz prostych ideałów. Cenimy atmosferę, ciepło, indywidualne podejście do odwiedzających nas osób. Staramy się by pobyt w naszym sklepie odzwierciedlał iskrę włoskiego klimatu. Jako nasze klientki pragniemy, abyście czerpały przyjemność z kobiecości i wydobywały ze swoich strojów szyk połączony z modą dnia codziennego.

Tworzymy z pasją i zgodnie z naszymi ideałami. Cenimy jakość produktów. W naszych butikach proponujemy znane włoskie marki, takie jak: Kontatto, Rinascimento, Vicolo, Imperial, King Kong i inne. Nie ograniczając naszego asortymentu oferujemy również Polskie produkty, takie jak: By o lala, MiMi, Lemonada, O.N.E. i inne. Homemade biżuteria i akcesoria. Dla tych, co poszukują globalnej firmy dla seksownych kobiet, kochających styl życia pełen wyzwań proponujemy firmę GUESS. 

Moda damska