Asian House logo

Asian House

Produkty przekazywane Państwu w naszym sklepie mają najwyższą jakość i gwarancję oryginalności. Sprowadzane są bezpośrednio z rynków azjatyckich. Wszystkie są świeże, głęboko mrożone lub znajdują się w najwyższej jakości, długoterminowych, szczelnie zamkniętych opakowaniach. Każdy produkt ma aktualną datę ważności.

Każdy produkt dostępny w naszym sklepie nie trafił tu przypadkowo. Wszelkie produkty – świeże, mrożone i inne, są wybierane w oparciu o ich niekwestionowane pochodzenie dające gwarancję oryginalnego smaku. Pragniemy sprostać wymaganiom smakoszy gustujących zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej kuchni azjatyckiej. Asortyment na naszych półkach jest starannie wyselekcjonowany, tak, aby idealnie przybliżyć Państwa do prawdziwej kuchni azjatyckiej.

W naszym sklepie dostępnych jest ponad 2 tysiące produktów. Wachlarz artykułów obejmuje Japonię, Wietnam, Koreę, Chiny, Tajlandię, a także Indie. Oferujemy nie tylko produkty spożywcze, ale również akcesoria kuchenne poczynając od pałeczek, mat, podstawek, naczyń, a kończąc na garnkach ciśnieniowych do szybkiego przygotowania ryżu.Artykuły spożywcze