Picksy

Picksy to nowy, przyjazny dla rodzin koncept restauracyjny w kategorii fast casual dining, oferujący wybór spośród szerokiej gamy dań dla każdego członka rodziny.

Gwarantujemy świeżość i unikalne smaki dzięki przygotowywaniu potraw na miejscu i wyłącznie z najwyższej jakości składników.

Główną cechą naszego konceptu jest możliwość dowolnego komponowania posiłków przez Klienta i wyboru spośród dań mięsnych, rybnych, warzywnych i bezmięsnych.
Stawiamy na szybkość obsługi i działamy w systemie samoobsługowym, dzięki czemu Klient sam wybiera konkretne potrawy i od razu po zakupie może je spożywać, bez czekania na realizację zamówienia.

Zdrowie i witalność to wartości podstawowe dla Picksy, dlatego nasze receptury są przygotowywane pod okiem dietetyka, a w menu Klienci znajdą dużą ilość warzyw oraz przygotowywanych na miejscu surówek i sałatek.

Gotujemy na miejscu - Klienci mogą na bieżąco obserwować to jak pracują nasi kucharze i jak powstają nasze przepyszne pierogi, makarony i naleśniki.

Jesteśmy restauracją dla każdego - Klienci znajdą u nas zdrowe i smaczne potrawy spośród najpopularniejszych dań kuchni polskiej i europejskiej, dzięki czemu mogą zjeść pełen obiad, tak jak w domu lub restauracji z obsługą kelnerską, ale szybko i w konkurencyjnej cenie. Każdy członek rodziny może zjeść to, co lubi, spożywając posiłek razem z najbliższymi.

Ambasadorem marki jest zielony groszek “Picksy”, który promuje wśród dużych i małych klientów zdrowe nawyki żywieniowe.

KolacjaLunch / ObiadTradycyjnaEuropejska