IKEA

Studio planowania i zamówień IKEA


Nowe Studio planowania i zamówień IKEA w Wola Parku pomoże spełnić Twoje marzenia o dobrze zaplanowanym wnętrzu.

IKEA stawia kolejny krok, by być bliżej klientów, jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby i inspirować. Nowo otwarte Studio planowania i zamówień w Wola Parku to przyjazna przestrzeń, gdzie doświadczeni projektanci pomogą w realizacji naszych pomysłów, wyborze odpowiednich rozwiązań dla domu oraz złożeniu i finalizacji zamówienia.

Studio planowania i zamówień w Wola Parku to 236 m2 odnowionej i zwiększonej powierzchni, na której można obejrzeć jeszcze więcej przykładowych aranżacji kuchennych, mebli z serii METOD czy zobaczyć system szaf PAX.W zmodernizowanym studio można też zapoznać się z wzornikami blatów, frontów, uchwytów, akcesoriów do wyposażenia kuchni i szaf.

Klienci mogą umówić się na bezpośrednią konsultację z projektantem poprzez stronę IKEA.pl, dzwoniąc na Domolinię (22 275 00 00) lub bezpośrednio w Studio.

Oferty i nowości!

Niezależnie od sezonu, z okazji lub bez okazji – w IKEA znajdziesz bogactwo korzystnych ofert – buszuj wśród zniżek i znajdź okazję dla siebie.

Sprawdź nową ofertę!

Udaj się w kosmiczną podróż z IKEA

Najnowsza kolekcja dla dzieci IKEA AFTONSPARV sprowadza kosmos do Twojego domu – czy to do pokoju dziennego, na łóżko, na sofę czy pod schody.


W tej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz pacynek, pluszaków, statków kosmicznych oraz dywaników z Układem Słonecznym znajduje się w niej także mnóstwo rozwiązań do przechowywania do pokoju dziecięcego, takich jak pudła i pojemniki, które pomogą małym astronautom zaprowadzić porządek.


Odwiedź Studio planowania i zamówień IKEA w Wola Parku i zamów kosmiczną kolekcję do swojego domu.

Sprawdź!

Zaplanuj swoje wnętrze korzystając z pomocy naszych specjalistów

Rozumiemy, że zaprojektowanie kuchni lub szafy nie zawsze jest łatwe. Projektanci IKEA z chęcią pomogą Ci w tym zadaniu i zaplanują dopasowane rozwiązanie do Twojego domu. 

Planowanie kuchni

Urządzasz nowe mieszkanie, czy remontujesz kuchnię w bloku, domu lub kamienicy? Stworzymy projekt kuchni, którego funkcjonalność oraz styl sprawią, że stanie się ona centrum każdego spotkania! Umów się na wizytę w Wola Parku i zaplanuj kuchnię marzeń.

Dowiedz się więcej!

Zaplanuj swoją szafę PAX

Nasi projektanci wiedzą, jak zaplanować każde pomieszczenie. Wykorzystując doświadczenie, niezliczone możliwości systemu PAX oraz kilkadziesiąt stylowych frontów, przygotujemy dla Ciebie projekt szafy, który idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby i możliwości przestrzenne. Umów wizytę i zaplanuj szafę PAX, która pomieści więcej niż myślisz.

Dowiedz się więcej!

Planowanie szafek i regałów

Chcesz w przemyślany sposób wykorzystać ścianę z telewizorem? A może potrzebujesz projektu komody lub regału, który pomieści najbardziej wyjątkowe przedmioty w domu? Nasi projektanci stworzą projekt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, wykorzystując różnorodne możliwości elementów BESTÅ.

Dowiedz się więcej!

Zamów Produkty IKEA z dostawą do domu

Chcesz kupić sofę, a może tylko serwetki i kubki? W studiu możesz złożyć zamówienie na tysiące produktów, które dostarczymy Ci wygodnie do Twojego domu lub Punktu Odbioru Zamówień w Twoim mieście. 

Dowiedz się wiecej!

Odwiedź nas!

Masz więcej pytań i marzysz o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu? Czekamy na Ciebie w Wola Parku!

Zainspiruj się produktami z naszego asortymentu i urządź swój dom w Studiu Planowania IKEA Wola Parku.

Nasi projektanci pomogą w zaprojektowaniu Twojej wymarzonej kuchni, spersonalizowanej garderoby lub funkcjonalnego systemu przechowywania.

Czekamy na Ciebie w Wola Park, poziom 0.

Sprawdź