IKEA

Studio planowania i zamówień IKEA


Nowe Studio planowania i zamówień IKEA w Wola Parku pomoże spełnić Twoje marzenia o dobrze zaplanowanym wnętrzu.

IKEA stawia kolejny krok, by być bliżej klientów, jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby i inspirować. Nowo otwarte Studio planowania i zamówień w Wola Parku to przyjazna przestrzeń, gdzie doświadczeni projektanci pomogą w realizacji naszych pomysłów, wyborze odpowiednich rozwiązań dla domu oraz złożeniu i finalizacji zamówienia.

Studio planowania i zamówień w Wola Parku to 236 m2 odnowionej i zwiększonej powierzchni, na której można obejrzeć jeszcze więcej przykładowych aranżacji kuchennych, mebli z serii METOD czy zobaczyć system szaf PAX.W zmodernizowanym studio można też zapoznać się z wzornikami blatów, frontów, uchwytów, akcesoriów do wyposażenia kuchni i szaf.

Klienci mogą umówić się na bezpośrednią konsultację z projektantem poprzez stronę IKEA.pl, dzwoniąc na Domolinię (22 275 00 00) lub bezpośrednio w Studio.

Sprawdź

Poznaj rozwiązania IKEA

Zobacz wybrane meble i akcesoria oraz skorzystaj z doradztwa naszych pracowników. Projektanci IKEA dysponują ogromną wiedzą o naszym asortymencie, z którą chętnie się z tobą podzielą. 

Zaplanuj swoje wnętrze

Rozumiemy, że zaprojektowanie kuchni lub szafy nie zawsze jest łatwe. Projektanci IKEA z chęcią pomogą ci w tym zadaniu i zaplanują dopasowane rozwiązanie do twojego domu. 

Zamów Produkty IKEA z dostawą do domu

Chcesz kupić sofę a może tylko serwetki i kubki? W studiu możesz złożyć zamówienie na tysiące produktów, które dostarczymy ci wygodnie do twojego domu lub Punktu Odbioru Zamówień w twoim mieście. 

Odwiedź nas!

Zainspiruj się produktami z naszego asortymentu i urządź swój dom w Studiu Planowania IKEA Wola Parku.

Nasi projektanci pomogą w zaprojektowaniu Twojej wymarzonej kuchni, spersonalizowanej garderoby lub funkcjonalnego systemu przechowywania.

Czekamy na Ciebie w Wola Park, poziom 0.

Sprawdź