VR Park

VR Park

UWAGA! Lokal zamknięty - zapraszamy ponownie w październiku!

VR PARK to całkowicie nowy koncept.

To jedna z pierwszych firm w naszej części Europy, która rozbudowała systemy rozrywki VR oparte na okularach i czujnikach takich jak Oculus czy HTC VIVE o supernowoczesne platformy sprzętowe osiągając tym samym zupełnie nowy wymiar rozrywki dostępnej dla każdego w najlepszych centrach handlowych.
Wirtualna rzeczywistość, to najlepiej rozwijająca się technologia w ostatnich latach. Dzięki naszej koncepcji, staje się ona dostępna dla wszystkich bez względu na wiek. Poprzez umieszczenie naszych stoisk w centrach handlowych, chcemy aby VR nie był rozrywką przeznaczoną tylko dla wybranych, jak to było dotychczas, ale aby stał się ogólnie dostępną atrakcją zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób starszych.

W zabawie jednocześnie mogą brać udział dwie osoby. Widz, a zarazem uczestnik odkryje niedostępny do tej pory świat gdzie można spotkać dinozaury, baśniowe stwory, przejechać się rollercoasterem czy siąść za sterami myśliwca F16, nie jako obserwator ale jako w pełni aktywny uczestnik, mający wpływ na trójwymiarową rzeczywistość wokół.

Przez kompleksowe oddziaływanie na wszystkie zmysły użytkownika, nie oferujemy jedynie sztucznej, chwilowej rozrywki, lecz dostarczamy w 100% prawdziwych emocji i przeżyć w wirtualnym świecie.

Dlaczego jesteśmy najlepsi na tle konkurencji? Ponieważ, nie zajmujemy się tylko projektowaniem gier, lecz idziemy znacznie dalej i w konsekwencji projektujemy przeżycia i emocje.

Sprawdź CENNIK

Lokalizacja

Poziom 1

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 20:00