OVS Kids

OVS Kids

OVS jest włoskim liderem w branży odzieżowej, z dominującym udziałem w rynku mody i akcesoriów dla mężczyzn, kobiet i dzieci dzięki ponad 1000 sklepom we Włoszech i 400 w ponad 35 krajach, 150 milionom odwiedzających rocznie sklep internetowy www.ovsfashion.com.

OVS jest niekwestionowanym liderem w sektorze odzieży dziecięcej we Włoszech, z dwucyfrowym udziałem w rynku. Grupą docelową marki jest przedział wiekowy od 0 do 14 lat,  oferuje ona ubrania w konkurencyjnej cenie, wysokiej jakości i ze  starannie dobranych tkanina, zapewniając jednocześnie odzież modną i wygodną z możliwością ubierania się we włoskim stylu.

OVS oferuje szeroką gamę modnych kolekcji męskich, damskich i dziecięcych, stworzonych przez zespół projektantów OVS we Włoszech, który współpracuje z utalentowanymi projektantami z najbardziej renomowanych międzynarodowych szkół mody.

OVS Kids w Wola Park to sklep odzieżowy powierzchni 135 m² dla dzieci w wieku 0-10 lat.

W sklepie można znaleźć również buty, akcesoria, takie jak czapki, torebki, ozdoby do włosów, stroje kąpielowe i akcesoria plażowe.

Sklep został zaprojektowany z wygodnymi miejscami, dużymi lustrami oraz wyposażony jest w doskonałe oświetlenie.

OVS Kids Wola Park oferuje swoim klientom możliwość noszenia ubrań wysokiej jakości mody włoskiej w najlepszej możliwej cenie.

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 20:00