Karta Stałego Klienta wola park

Z Kartą Stałego Klienta Wola Park zyskujesz więcej!

Załóż Kartę Stałego Klienta Wola Park w aplikacji goodie i zyskaj dodatkowe zniżki!
Galeria Wola Park przygotowała specjalne oferty i rabaty wyłącznie dla posiadaczy Karty Stałego Klienta. Załóż wirtualną Kartę w bezpłatnej aplikacji goodie i miej ją zawsze pod ręką, w swoim smartfonie!

Założenie Karty Stałego Klienta Wola Park zajmie Ci mniej niż minutę! Zobacz jak dołączyć do programu lojalnościowego w 3 krokach:

    1. Pobierz na swój telefon bezpłatną aplikację zakupową goodie.

    2. Wejdź w zakładkę „karty” widoczną w dolnym menu.

    3. Stwórz Kartę Wola Park, klikając w znak plus „+”.

I gotowe! Ciesz się zniżkami od pierwszego dnia!

Karta Stałego Klienta Wola Park to jeszcze więcej korzyści. Otrzymasz informacje o wydarzeniach na terenie swojego ulubionego centrum handlowego oraz specjalne oferty tylko dla użytkowników goodie.

Załóż swoją Kartę już dziś!

Najczęściej zadawane Pytania

Czy muszę nosić przy sobie kartę?
Nie. Kartę zarejestrujesz wygodnie w bezpłatnej aplikacji zakupowej goodie. Karta Stałego Klienta Wola Park nie zajmuje miejsca w portfelu, nie musisz jej ze sobą nosić – masz ją zawsze w telefonie.


Czy muszę zbierać punkty?

Nie – dzięki Karcie Stałego Klienta Wola Park wszystkie oferty i korzyści dostępne są od razu. Nie musisz gromadzić punktów latami. Wystarczy, że założysz swoją kartę a wszystkie oferty i promocje będą dostępne od ręki.

 
Czy na moim telefonie będzie to działać?

Jeżeli masz smartphone’a obsługiwanego przez system operacyjny Android 4.1 lub iOS 9.0 lub nowszy – wszystko będzie działać bez problemu.
Co będę z tego miał?
Tańsze zakupy, atrakcyjne oferty, informacje o najnowszych wydarzeniach i wiele innych dodatkowych korzyści. Wszystkie szczegóły znajdziesz w aplikacji goodie.


Czy wszystkie sklepy w Wola Park korzystają z goodie?

W programie biorą udział wybrane sklepy. Ta liczba zmienia się w czasie, ponieważ niektóre oferty mają charakter stały, a inne tymczasowy. Dlatego aktualną listę wszystkich ofert znajdziesz zawsze w aplikacji goodie – w ramach Karta Stałego Klienta Wola Park.