Wyprzedaż garażowa

Weź udział w Wyprzedaży garażowej jako sprzedawca!

Spotkajmy się w Wola Parku, gdzie codziennie odwiedzają nas tysiące osób w poszukiwaniu skarbów w naszych sklepach. To miejsce daje Ci możliwość odsprzedaży Twoich zapomnianych skarbów w myśl idei zero waste.

Zapewniamy niezbędne meble, które pozwolą Ci wyeksponować Twoje produkty.

25 i 26 listopada to termin wydarzenia, który też nie jest przypadkowy… To dni łowców okazji! A my razem z Tobą zmieniamy Black w Green Friday!

Chcesz dołączyć do wydarzenia? Dowiedz się więcej:

Jak zarejestrować swój udział?
To proste! Wystarczy, że zarezerwujesz swoje miejsce oraz dokonasz płatności potwierdzającej Twoją obecność! A my zapewnimy podstawowe meble, które pozwolą Tobie wyeksponować Twoje produkty.

Jaki jest koszt udziału w wydarzeniu?
Opłata rezerwacyjna wynosi 50 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia stół z blatem o wymiarach 100 cm x 60 cm oraz wieszak na ubrania o wymiarach: 117 cm x 59 cm.

Gdzie odbywa się dokładnie wydarzenie?
Wyprzedaż garażowa ma miejsce w Wola Parku w przestrzeni pasażu centrum handlowego w pobliżu sklepów Mango, Świat Książki oraz Sinsay.

Kiedy dokładnie odbywa się wydarzenie?
Wyprzedaż garażowa jest organizowana 25 i 26 listopada, podczas rezerwacji należy wybrać odpowiedni dzień.

25 listopada wszystkich sprzedawców zapraszamy o godzinie 14:00, gdzie nasz zespół pomoże Państwu w organizacji miejsca sprzedaży. Wyprzedaż trwa do godziny 21:00.
26 listopada wszystkich sprzedawców zapraszamy o godzinie 11:00, gdzie nasz zespół pomoże Państwu w organizacji miejsca sprzedaży. Wyprzedaż trwa do godziny 21:00.

Do zobaczenia!

Regulamin