Wola Park - Katarynka

Teatr Katarynka w Wola Parku!

Zapraszamy wszystkie dzieci i nie tylko do naszego Parku Ulricha. W lipcu w każdą sobotę przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – odwiedzi nas Teatr Katarynka!

• 3.07 Morskie Opowieści
11:00-12:30 (spektakl i animacje)

To opowieść, która pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu.
Uczymy dzieci jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, zdradzamy tajniki żeglarstwa. Meteorolog Krabs pokazuje jak przepowiadać pogodę z chmur. Wszyscy widzowie wraz z załogą będą uczestniczyć w przeciąganiu liny. Prowadzimy również interaktywną lekcję z ratownikiem WOPR. 
Na zakończenie dzieci otrzymują od nas kolorowanki, tak aby na dłużej zapamiętały bajkowe morały.

• 10.07 Księżniczka Rosa i Klimek
11:00-12:30 (spektakl i animacje) 

Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu.
Pokazujemy dzieciom jak ważni są dziadkowie, uczymy kultury i szacunku do starszych. 
Na zakończenie dzieci otrzymują od nas kolorowanki, tak aby na dłużej zapamiętały bajkowe morały.

• 17.07 Muzyczne Zoo
11:00-12:30 (spektakl i animacje)

Musicalowa opowieść dla najmłodszych o historii nawiązania przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Dzieci wzbogacają swoją wiedzę o zwierzętach, poznają ich zwyczaje i odgłosy.
Uczymy, żeby nie oceniać innych po wyglądzie, pokazujemy wartość przyjaźni. Na zakończenie dzieci biorą udział w koncercie finałowym na rzecz ocalenia Zoo.

• 24.07 W Miejskiej Dżungli
11:00-12:30 (spektakl i animacje)

Spektakl edukacyjno-profilaktyczny dla najmłodszych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. W finale dzieci razem z aktorami budują na scenie instrument z rur PCV, pokazujemy jak z pozoru niepotrzebnych rzeczy można stworzyć coś wartościowego. Poruszamy kwestie ekologii i recyklingu. Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie. 
W spektaklu stosujemy również efekty specjalne w postaci dymu. Możemy je zastosować jeżeli pozwolą na to warunki.

W przypadku deszczu/złej pogody, spektakl może zostać przeniesione na inny termin. Aktualne informacje znajdziecie na naszej stronie oraz na FB.