Wola Park - WOŚP

GraMY z WOŚP!

Przed nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W przeddzień imprezy – w sobotę 11 stycznia, wspólnie ze Stowarzyszeniem MAYE zaplanowaliśmy liczne licytacje, konkursy z nagrodami oraz zawody zręcznościowe. Odbędą się także inspirujące koncerty oraz pokazy taneczne i teatralne.

W tym dniu w godzinach od 10:00 do 20:00 na terenie centrum handlowego pojawią się wolontariusze, którzy będą kwestować na rzecz fundacji WOŚP. Jak co roku będą mieli ze sobą oficjalne identyfikatory Orkiestry oraz naklejki-serduszka. Zbiórce będą towarzyszyć koncerty i pokazy taneczne przygotowane przez dziecięce grupy taneczne i teatralne. Nie zabraknie także utalentowanych solistów oraz małych zespołów reprezentujących różne warszawskie domy kultury. To będzie prawdziwa rewia talentów!

Pokazy odbędą się na pierwszym piętrze – w okolicach sklepu TK Maxx oraz w przestrzeni między kawiarnią Green Caffe Nero i księgarnią Mole Mole. 

W ramach tegorocznego finału wolontariusze w całym kraju będą zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja skupi się na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. 

ZapraszaMY!