Ryby WWF

ŚwiętujeMY z troską o naturę!

W ostatni piątek przed świętami ryby w Wola Parku przemówią ludzkim głosem. Dzięki współpracy centrum handlowego z WWF Polska, klienci dowiedzą się, jak świadomie konsumować ryby i owoce morza, wybierając produkty pochodzące ze zrównoważonych źródeł.

Rok 2019 upłynął klientom Wola Parku pod znakiem świadomej konsumpcji. Pragnąc zachęcić do podtrzymania tych postaw w okresie świątecznym, nawiązaliśmy współpracę z WWF Polska. Warto zadbać, o to by na naszych wigilijnych stołach dobór dań był dokonany z jak największym poszanowaniem natury.

Zachęcamy też wspólnej zabawy! Koło rybne to gra edukacyjna, która sprawdzi wiedzę uczestników na temat morza. Na największych morskich pasjonatów będą czekać nagrody, a także morski VR - wirtualna rzeczywistość, która pozwoli zanurzyć się pod powierzchnię morza.

Stoisko edukacyjne WWF pojawi się 20 grudnia na I piętrze Centrum Handlowego, w okolicach księgarni Mole Mole i kawiarni Green Caffe Nero i będzie dostępne w godzinach 13:00 – 17:00.

Harmonogram:

Aktywności przy stanowisku WWF Polska
Piątek, 20 grudnia – w godzinach 13.00-17.00, I piętro Centrum Handlowego, w okolicach księgarni Mole Mole i kawiarni Green Caffe Nero
Koło rybne - gra edukacyjna z nagrodami o tematyce morskiej.
Poradnik Rybny WWF - tablica magnetyczna ucząca odpowiedniego doboru produktów.
VR morski - wirtualna rzeczywistość, w której uczestnicy mogą zanurzyć się pod powierzchnię morza.