Muzyczne brzmienia w Ogrodach Ulricha

Klub Komediowy w Ogrodach Ulricha

Spotkania z Klubem Komediowym w Ogrodach Ulricha to wyjątkowa okazja, aby bezpłatnie obejrzeć występ najzabawniejszych warszawskich komików.Czwartkowe wieczory w Ogrodach Ulricha stały się jeszcze przyjemniejsze, z serią występów Klubu Komediowego. Kolejny występ już 15 czerwca czerwca o godzinie 20.00, gdzie tematem przewodnim będą opowieści remontowe „Kto wam tak to spartolił?”. Wstęp jest bezpłatny. 

Harmonogram występów Klubu Komediowego w Ogrodach Ulricha:
• 15.06 - „Kto wam tak to spartolił? – czyli opowieści remontowe”
• 31.08 - „Tinder impro party”
• 22.09 – „Opowieści przy prosecco, improwizowane babskie wyjście”

Klub Komediowy to pierwszy i jedyny tego typu koncept w Polsce, który zasłynął z przezabawnych spektakli, z pogranicza różnych gatunków komedii, między innymi teatru improwizowanego, kabaretu literackiego oraz stand-upu, odgrywanych na warszawskiej scenie teatralno-klubowej. Prezentują formaty i spektakle, które są ich oryginalnymi produkcjami, takie jak: „Żony Wilanowa”, „Musical improwizowany”, „Dubbingi niszczą” i inne.  Pokazując to, co najciekawsze w niezależnej komedii, eksperymentują i czerpią zarówno z polskiej kultury, jak i tradycji amerykańskich comedy cellar.Do zobaczenia na występie Klubu Komediowego w Ogrodach Ulricha!

Wstęp bezpłatny!PubQuiz w Ogrodach Ulricha

Spotkanie ze znajomymi, odrobina rywalizacji i duża dawka humoru? Tak, dołącz do wydarzenia PubQuiz, baw się i wygrywaj nagrody!

PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W przeciwieństwie do quizów telewizyjnych, w PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.

Nie bój się rywalizacji i pamiętaj, że nie musisz mieć wiedzy z każdej dziedziny. Po to gramy drużynowo, aby każdy wykazał się w tym, w czym czuje się najlepiej. Jeżeli nie masz swojej drużyny nie martw się i wpadaj na quiz – znajdziemy Tobie drużynę, a Ty poznasz nowych znajomych. Zapisz się już dziś! Wydarzenie płatne: 10 zł

Zobacz również:

Food HallHistoriaDojazd