WorkshopBookable only
Jun 4, 2023

Pachnące DYI, czyli warsztaty z tworzenia perfum w Ogrodach Ulricha

Już w czerwcu Ogrody Ulricha wypełnią się przyjemnymi zapachami. Podczas nadchodzących warsztatów DIY klienci będą tworzyć własne perfumy z olejków eterycznych.

Najbliższe warsztaty DIY w Ogrodach Ulricha, będą gratką dla miłośników naturalnych perfum. Już 4 czerwca, uczestnicy zajęć będą mogli stworzyć własne, indywidualnie dopasowane zapachy z olejków eterycznych. Pod okiem eksperta, dobiorą wyjątkową kompozycję, idealnie dopasowaną do własnych potrzeb, i nauczą się tworzyć zapachy z naturalnych składników przy użyciu olejków. Przygotowane przez siebie perfumy będą mogli zabrać do domu.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 20 złotych (płatność poprzez aplikację Booksy). Organizatorzy zapewniają uczestnikom wszelkie niezbędne materiały. Na zakończenie warsztatów na każdego uczestnika czeka voucher o wartości 20 złotych do wykorzystania w Ogrodach Ulricha.

Warsztaty odbędą się w trzech turach - o godz. 11.00, 13.00 i 15.00. Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy


Jeszcze w czerwcu, podczas kolejnej serii warsztatów, na klientów Ogrodów Ulricha czekają warsztaty z tworzenia dekoracyjnych wianków z kwiatów, a dwa tygodnie później, nauka kaligrafii.

Harmonogram warsztatów DIY w Ogrodach Ulricha:

  • 11.06 - Wianki z kwiatów

  • 25.06 - Brush Lettering – nowoczesna kaligrafia

Zapisy stratują na na dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem. Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Polub nas na Facebooku!