Creator Space
Bookable only
May 6 - Jun 3, 2023

Warsztaty artystyczne

Stań się artystą w Creator Space – nowy koncept warsztatowy w Wola Parku

Wola Park otwiera się na kreatywność! Przygotowaliśmy dla Was pop-up Creator Space, w którym będziecie mogli wyrazić siebie i wziąć udział w inspirujących warsztatach artystycznych. Od 6 maja do 3 czerwca w ramach Creator Space możecie zarówno samodzielnie, jak i pod okiem profesjonalistów podjąć się artystycznych wyzwań. Przestrzeń będzie zlokalizowana na parterze galerii, na miejscu dawnego sklepu Go Sport. Z atrakcji będzie można skorzystać w godzinach 12.00 – 20.00 od poniedziałku do soboty. W sobotę 6 maja na uroczystą inaugurację przestrzeni zapraszamy już od 10.00!

Warsztaty są odpłatne – 39 zł od poniedziałku do środy oraz 59 zł za wydarzenia od czwartku do soboty. Przy zakupie biletu za 59 zł, klienci otrzymają również voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w Ogrodach Ulricha. Bilety dostępne są na platformie Biletyna:

Kup bilet

Harmonogram i tematyka warsztatów artystycznych w Creator Space:

24.05.2023 - środa - godz. 18:00 - Warsztaty linorytu
Prowadzenie: Zaradne

Linoryt to technika druku wypukłego, która świetnie sprawdza się przy tworzeniu plakatów oraz nadrukach na tekstylia. Prosta w wykonaniu i spektakularna w efektach. Uczestnicy stworzą piękne torby z nadrukiem z linorytu. 

27.05.2023 - sobota - godz. 15:00 - Malowany zestaw śniadaniowy
Prowadzenie: Creative Club DIY

Każdy z uczesników stworzy swój niepowtarzalny zestaw śniadaniowy. Kubek i miseczka IKEA zmienią się w kolorowe dzieła sztuki. Dzięki specjalnym farbom do ceramiki, uczestnicy będą mogli się cieszyć trwałym efektem malunków.

30.05.2023 - wtorek - godz. 18:00 - Pouring - warsztaty malowania obrazów
Prowadzenie: Zaradne

Poczuj w sobie artystę i stwórz wyjątkowe obrazy za pomocą techniki pouringu. Uczestnicy będą malować, eksperymentować, łączyć kolory, a przede wszystkim - tworzyć coś pięknego.

01.06.2023 - czwartek - godz. 18:00 - Dekoracje ceramiczne
Prowadzenie: Haart Hania Kozłowska

Płytki ceramiczne to niestandardowa i bardzo ciekawa baza do tworzenia obrazów. Na oczyszczone płytki uczestnicy naniosą rozcieńczone farby i wykorzystując suszarki, słomki i pędzle wykonają abstrakcyjne obrazy. Prowadząca pokaże kilka sposobów dekoracji płytek, aby każdy uczestnik wybrał swój ulubiony.  Zaprezentuje między innymi malowanie flamastrami, które rozcieńcza się spirytusem, farbami kredowymi, a nawet wykorzystanie lakierów do paznokci.

Partner wydarzenia: