Minione wydarzenie
27 sty - 28 sty 2024

Wspieramy razem 32. Finał WOŚP

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W Wola Parku potrwa aż dwa dni! Zapraszamy w sobotę 27 stycznia i w niedzielę 28 stycznia 2024 roku.

Cel tegorocznego Finału to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”

Zbiórkę w Wola Parku oraz Ogrodach Ulricha prowadzi tak, jak w zeszłym roku Sztab #97 związany z DK Świt. Poza regularną zbiórką na terenie Centrum prowadzoną przez wolontariuszy ze Sztabu, wspólnie z partnerami zorganizowaliśmy dodatkowe aktywności:

Sobota, 27.01 godzina 13:00

Współdziergamy z WOŚP – aukcja Klubu Szydełka w Współdzielniku

Dzielimy się dobrem i włączamy w jedną z najwspanialszych akcji pomocowych w Polsce, jaką jest WOŚP. Dlatego nasz klub szydełkowy, który co piątek pracowicie dzierga małe (i duże) arcydzieła z włóczki postanowił przeznaczyć je na WOŚP. Punktualnie o 13.00 wystartujemy z aukcją, podczas której będzie można licytować nasze szydełkowe cuda. Pieniądze za nie trafią bezpośrednio do puszki i na konto WOŚP.

*Do puszki będzie można też wrzucać pieniądze niezależnie od aukcji, aż do zamknięcia Współdzielnika.

Niedziela, 28.01 godzina 16:00

Licytacja WOŚP w Ogrodach Ulricha

Można będzie wziąć udział w licytacji gadżetów i voucherów przekazanych przez partnerów Wola Parku: Wojas, Esotiq, Wyjątkowy Prezent, Fikołki, Giacomo Conti.

Niedziela, 28.01 godzina 17:00

Koncert w Ogrodach Ulricha

Na scenie Ogrodów Ulricha wystąpią artyści związani z sąsiadującą z Wola Parkiem Autorską Szkołą Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy, a także Zespół Korinnia grający ukraińską muzykę ludową, dając tradycyjnym pieśniom nowe życie.