Minione wydarzenie
23 lis 2023

Hej! Stand up w Ogrodach Ulricha, wystąpi Filip Puzyr

Już 23 listopada o 19:30 kolejny wieczór ze Stand up'em w Ogrodach Ulricha! Na naszej scenie ponownie zagości i rozbawi Filip Puzyr.

Filip Puzyr to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią śmiałą, lecz nie pozbawioną subtelności komedię. Filip posiada bogate doświadczenia improwizatorskie, dzięki któremu błyskawicznie nawiązuje kontakt z publicznością, niezależnie od okoliczności. Z kolei jego błyskotliwe poczucie humoru oraz bezkompromisowe, nieoczywiste żarty, na długo zapadają widzom w pamięć.

Przez lata działalności na scenie Filip występował we wszelkich możliwych warunkach. Puby, kawiarnie, teatry, plenery, czy nawet dach Cinquecento - żadne okoliczności nie są mu obce.

Rozśmieszał on zarówno publiczność w zadymionych piwnicach, jak i na największych scenach w Polsce (Opera Leśna w Sopocie, Atlas Arena w Łodzi, czy Netto Arena w Szczecinie).

Współpracował m.in. z Amazon Prime Video przy polskiej edycji popularnego programu „LOL – kto się śmieje ostatni?”. Współtworzył świetnie przyjęty sketch-show „107 OGARNiA”.

Sprawował również funkcję scenarzysty oraz opiekuna artystycznego w „Roaście Pudziana”, dbając o przygotowanie gościnnie występujących celebrytów.

Wstęp bezpłatny.