Bezpłatne
7 gru 2023

Hej! Stand up w Ogrodach Ulricha, wystąpi Damian Skóra

Gotowy aby ponownie zasiąść w pierwszym rzędzie podczas występu Damiana Skóry?

Kolejny występ Damiana 7 grudnia o 19:30! Cykl „Hej! Stand up” w Ogrodach Ulricha to wyjątkowe wydarzenie pełne dobrego humoru z najlepszych komików. Scenę rozgrzewać będzie Krzysztof Kasparek. Gotowi?

Program Damiana pod nazwą "Tyrada" to 100% fileta, zero domieszek i sztucznych wypełniaczy. To świat z perspektywy człowieka będącego z tyłu peletonu gnającego za trendami, wypełniony dużą ilością życzeniowego myślenia, przesady i emocjonalnych gawęd kończących się wyeksponowaną żyłką na czole - wszystko dobrane tak, żeby było przydatne do śmiania. Ogólnie żywiutki taki fajniutki program. Damian Skóra posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne jako komik, muzyk oraz impersonator osób łysych. Jest to osoba rzutka oraz ochocza. Biegle zna obsługę pakietu MS Office i posiada prawo jazdy kat. B. Posiada również balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na YouTube i płatnych platformach. Niedawno awansował na osobę dorosłą - na tym polu, póki co, bez sukcesów.

Krzysztof Kasparek to komik, reprezentant krakowskiego Comedy Lab. Skończył 36 lat. Liczy na więcej. W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie, gdzie postawić przecinek. Ze swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

Wstęp bezpłatny.

Dowiedz się więcej!