Koncert
6 paź - 31 paź 2023

Muzyczna scena w Ogrodach Ulricha

Znane i lubiane wykonania popularnych utworów, czy energiczne rytmy grane przez DJa na żywo? W Ogrodach Ulricha jak zawsze znajdziesz coś dla siebie!

Na energiczne rytmy w wykonaniu DJa zapraszamy w każdy wrześniowy piątek od godziny 19:00. A w wrześniowe soboty od godziny 19:00 umilą Wam koncerty na żywo w Ogrodach Ulricha.

Muzyczna scena w Ogrodach Ulricha:

  • 6.10.2023, Piątek - Live Act Trumpet & Sax Soul Jazz Vibes

  • 7.10.2023, Sobota - Wojciech Ezzat

Wyjątkowy koncert akustycznych w wykonaniu Wojciecha Ezzat. To wyjątkowe spotkanie z wokalistą, który występował wspólnie z Edytą Herbuś, Patrycją Kazadi oraz finalista jednego z popularnych programów muzycznych.

  • 13.10.2023, Piątek - Brass Live Act Trumpet & Sax Funky Chillout

  • 14.10.2023, Sobota - Waves Band

Sobotnia koncert to znakomita propozycja muzyczna na udany wieczór. Liderką projektu jest Karolina znakomita wokalistka młodego pokolenia. Doskonale odnajduje się w klimatach pop soul jazz i oczaruje słuchaczy swoją barwą i Grove. Zespół z warszawy tworzą absolwenci Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, laureaci konkursów i festiwali jazzowych, biorący czynny udział w programach telewizyjnych. Zespół oprócz dawki znakomitego jazzu potraf rozgrzać gości dobrą muzyką pop w profesjonalnym wykonaniu. W repertuarze Karoliny można usłyszeć nowości pop, soul, RnB oraz rock.

  • 20.10.2023, Piątek- Live Act Sax & DJ Jazz Vibes

  • 21.10.2023, Sobota - Przemek Wojsław (koncert jazzowy)

  • 27.10.2023, Piątek- Live Act Sax & DJ Funk & Soul

  • 28.10.2023, Sobota - Anna Salamon (koncert jazzowy).

To doskonała propozycja dla miłośników stylu Diany Krall, spokojny i aksamitny głos
wprowadzi słuchaczy w nowe przestrzenie muzyczne. Jest to doskonała mieszanka standardów jazzowych, bluesa oraz znanych tematów z muzyki filmowej z towarzyszeniem gitary akustycznej oraz delikatnego rytmu.

Wstęp bezpłatny!

A może Stand up lub PubQuiz? Tu zawsze coś się dzieje! Sprawdź pozostałe wydarzenia w Ogrodach Ulricha.

Dowiedz się więcej!