Minione wydarzenie
22 mar 2024

„Powiedz głośno, niech się cała klasa pośmieje” – powrót do szkolnych traum

Już w piątek 22 marca zapraszamy na kolejne spotkanie z Klubem Komediowym w Ogrodach Ulricha! Tym razem czeka nas powrót do szkolnych traum... Zaczynamy o 19:30. Wstęp bezpłatny!

Podtrzymywanie ścian na szkolnych dyskotekach; lekcje z przedsiębiorczości albo z przystosowania obronnego (które nie nauczyły nas ani jednego, ani drugiego); trzydniowe kanapki z serem, znalezione na dnie plecaka; coroczne zdjęcia klasowe (na których po prostu nie dało się dobrze wyjść); czarno-białe stroje galowe; przyjaźnie na całe życie, zadzierzgnięte w autobusie jadącym na jednodniową wycieczkę; zajęcia W-F, na których byliśmy wybierani do drużyny jako ostatni… Dziś nie musimy pakować tornistra (przynajmniej nie swojego), jednak wspomnienia z podstawówki, gimnazjum i liceum wciąż nas wzruszają, bawią, albo męczą.

Uwaga, czas na powrót do szkoły! Ale spokojnie – w bezpiecznych, piwnicznych ramach Klubu Komediowego. Zapraszamy was na spektakl, w którym zapytamy widzów o anegdoty ze szkolnej ławki – w myśl złotej zasady: „Powiedz głośno, niech się cała klasa pośmieje”. Do opowiedzianych historii zagramy serię komediowych scen, a całość będzie wymyślana i grana przez aktorów a vista, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci. To jedyny taki wieczorny apel! Nieobecność wymaga usprawiedliwienia od rodziców.