Creator Space
Obowiązują zapisy
6 maj - 3 cze 2023

Warsztaty florystyczne

Stań się artystą w Creator Space – nowy koncept warsztatowy w Wola Parku

Wola Park otwiera się na kreatywność! Przygotowaliśmy dla Was pop-up Creator Space, w którym będziecie mogli wyrazić siebie i wziąć udział w inspirujących warsztatach artystycznych. Od 6 maja do 3 czerwca w ramach Creator Space możecie zarówno samodzielnie, jak i pod okiem profesjonalistów podjąć się artystycznych wyzwań. Przestrzeń będzie zlokalizowana na parterze galerii, na miejscu dawnego sklepu Go Sport. Z atrakcji będzie można skorzystać w godzinach 12.00 – 20.00 od poniedziałku do soboty. W sobotę 6 maja na uroczystą inaugurację przestrzeni zapraszamy już od 10.00!

Warsztaty są odpłatne – 39 zł od poniedziałku do środy oraz 59 zł za wydarzenia od czwartku do soboty. Przy zakupie biletu za 59 zł, klienci otrzymają również voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w Ogrodach Ulricha. Bilety dostępne są na platformie Biletyna:

Kup bilet

Harmonogram i tematyka warsztatów florystycznych w Creator Space:

26.05.2023 - piątek - 18:00 – Flowerbox
Prowadzenie: Flovi

Kolejne z serii warsztatów florystycznych, na których pod okiem certyfikowanego specjalisty, uczestnicy dowiedzą się jak ułożyć bukiet w formie flower boxa, oraz jak o niego zadbać, żeby cieszył dobrym wyglądem jak najdłużej. 

31.05.2023 - środa - 18:00 – Kokedama
Prowadzenie: Flovi

Sztuka kokedamy jest odzwierciedleniem japońskiej filozofii wabi-sabi, sztuki doceniania piękna w naturalnej niedoskonałości świata. Dzięki kokedamie popularne rośliny doniczkowe, takie jak paprocie, filodendrony, zioła i cytrusy, bluszcze można zmienić w zawieszoną zieloną oazę.

Partner wydarzenia: