Stań się artystą w Creator Space – nowy koncept kreatywny w Wola Parku

Gotowi na odrobinę artystycznego szaleństwa? Mamy dla Was coś wyjątkowego, nowa przestrzeń warsztatowa w Wola Parku. To zupełnie nowy koncept - Creator Space.

Do Waszej dyspozycji są dwie przestrzenie artystyczno-warsztatowe do samodzielnej pracy jak i podczas warsztatów rzemieślniczych. Nowe strefy to okazja dla Was na puszczenie wodzy fantazji, wykonanie własnych dzieł i naukę pod okiem profesjonalistów. Każdy może skorzystać z przestrzeni samodzielnie, a także wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez artystów i pasjonatów sztuki, takich jak Zaradne, Flovi, czy Creative Club DIY.

Puść wodze fantazji w Creator Space i Splash Zone – te dwie wyjątkowe przestrzenie artystyczno-warsztatowe już otwarte! 

Wyraź siebie w Splash Zone!

Splash Zone to freestylowa przestrzeń artystyczna, w której każdy może dowolnie wyrazić siebie. Oddajemy w Wasze ręce przestrzeń, w której  możecie stworzyć nieskrępowane regułami malarskimi dzieło poprzez spontaniczne rozlewanie (chlapanie) farby na płótno. Tylko tu macie okazję malować abstrakcje na płótnie, tkaninach, a nawet meblach, jak również stworzyć wspólne dzieło sztuki ze wszystkimi odwiedzającym. Splash Zone znajdziecie na placu głównym galerii przy salonach Kappahl i C&A. Wstęp od 35 zł – w cenie kombinezon ochronny, płótno malarskie rozmiar S i wszystkie niezbędne materiały (cena zależy od wielkości płótna malarskiego).

Kup bilet

Uwolnij kreatywność w Creator Space

Creator Space to unikalny koncept warsztatowo-artystyczny, który działa na miejscu dawnego sklepu Go Sport. Z atrakcji można skorzystać w godzinach 12.00 – 20.00 od poniedziałku do soboty. Creator Space jest nie tylko miejscem do samodzielnej pracy. Codziennie będą się tam odbywać warsztaty w czterech różnych kategoriach tematycznych: artystycznych, DIY, florystycznych i kosmetycznych. Warsztaty są odpłatne – 39 zł od poniedziałku do środy oraz 59 zł za wydarzenia od czwartku do soboty. Przy zakupie biletu za 59 zł, klienci otrzymają również voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w Ogrodach Ulricha. Bilety dostępne są na platformie Biletyna:

Kup bilet

Harmonogram wydarzeń:

• poniedziałek 22.05.2023 - godz. 18:00 - Lustrzane dekoracje
Prowadzenie: Haart Hania Kozłowska

Poczuj z nami klimat lata i stwórz przepiękne lustro w stylu boho. Uczestnicy warsztatów użyją naturalnej rafii i lustra FÄRGEK, dzięki czemu lusterko świetnie odnajdzie się nie tylko w sypialni, pokoju dziecięcym czy salonie, ale także na balkonie lub tarasie, wprowadzając plażowy klimat. 

• wtorek 23.05.2023 - godz. 18:00 - Decoupage na świeczkach
Prowadzenie: Haart Hania Kozłowska

Z dekoracyjnych serwetek uczestnicy będą wycinać wybrane, drobne elementy, a następnie przeniosą je na świeczki IKEA. W zależności od warunków wybiorą opcje wtapiania w wosk rozgrzaną łyżką lub wmalowania odpowiednim klejem z wernixem. 

• środa 24.05.2023 – godz. 18:00 - Warsztaty linorytu
Prowadzenie: Zaradne

Linoryt to technika druku wypukłego, która świetnie sprawdza się przy tworzeniu plakatów oraz nadrukach na tekstylia. Prosta w wykonaniu i spektakularna w efektach. Uczestnicy stworzą piękne torby z nadrukiem z linorytu. 

• czwartek 25.05.2023 - godz. 18:00 - Łapacz snów
Prowadzenie: Księżycowe Sploty Karolina Borowik

Warsztaty makramy to świetna okazja do zdobycia nowych umiejętności i twórczego spędzenia czasu w kreatywnym towarzystwie. To możliwość poznania nowej techniki rękodzieła i być może znalezienia własnej pasji. To czas odpoczynku i relaksu. Pod okiem najlepszych specjalistów wyplatania makramy, uczestnicy warsztatów stworzą łapacz snów. 

• piątek 26.05.2023 - godz. 18:00 - Flowerbox
Prowadzenie: Flovi

Kolejne z serii warsztatów florystycznych, na których pod okiem certyfikowanego specjalisty, uczestnicy dowiedzą się jak ułożyć bukiet w formie flower boxa, oraz jak o niego zadbać, żeby cieszył dobrym wyglądem jak najdłużej.

• sobota 27.05.2023 - godz. 12:00 - Papierowe zegary
Prowadzenie: Creative Club DIY

Wiklina większości osób kojarzy się z pleceniem koszyków z trudno dostępnego materiału. Wiklina z papieru to świetny zamiennik, a jednocześnie pretekst do recyclingu niepotrzebnych już starych gazet, gazetek reklamowych lub po prostu papieru. Każdy uczestnik wykona jeden zegar ścienny.

• sobota 27.05.2023 - godz. 15:00 - Malowany zestaw śniadaniowy
Prowadzenie: Creative Club DIY

Każdy z uczesników stworzy swój niepowtarzalny zestaw śniadaniowy. Kubek i miseczka IKEA zmienią się w kolorowe dzieła sztuki. Dzięki specjalnym farbom do ceramiki, uczestnicy będą mogli się cieszyć trwałym efektem malunków.

Kup bilet

Partner wydarzenia:

Czekamy na Ciebie!

Godziny otwarcia:

  • Splash Space: Poniedziałek - Sobota: 12:00 - 20:00

  • Przestrzeń warsztatowa: Poniedziałek - Sobota: 12:00 - 20:00

Wola Park, Górczewska 124

Jesteśmy na parterze tuż obok sklepu Douglas i Seezer.