Inspirujemy rodziny

Inspirujemy rodziny

W Wola Parku dbamy o kreatywność najmłodszych i ich rodziców oraz inspirujemy do aktywnego spędzania czasu wolnego. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, które umożliwią prawdziwie rodzinny odpoczynek.

Szwedzka wioska

Stworzyliśmy dla Was i Waszych dzieci miejsce, którego najprawdopodobniej nigdy wcześniej nie widzieliście – plac zabaw swoją budową przypomina drzewo i został wyprodukowany głównie z naturalnych materiałów – drewna i lin. Głównym elementem jego konstrukcji są drewniane domki. W Szwedzkiej Wiosce dzieci znajdą także m.in. bocianie gniazdo, tunele, zjeżdżalnie o różnej wysokości czy zabawki sensoryczne i motoryczne.

Szwedzka wioska to doskonałe miejsce do spędzania czasu zarówno dla niemowląt od 1. roku życia, jak i nastolatków, a także dzieci z różnymi niepełnosprawnościami – wzroku, słuchu, ruchu czy wyzwaniami neurorozwojowymi.

Dowiedz się więcej na temat Szwedzkiej wioski.

Sala zabaw "Fikołki"

Fikołki to więcej niż sale zabaw, jesteśmy zakątkiem dla wszystkich smyków spragnionych przygód, zabawy i wrażeń!

Stawiamy na edukację przez zabawę, dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby nasze sale były miejscem, gdzie dzieci mogą odkrywać nowe pasje i zainteresowania. Oprócz organizacji urodzin, bali i Nocowanek tematycznych w naszej ofercie znajdują się także półkolonie – letnie i zimowe oraz liczne warsztaty ogólnorozwojowe, edukacyjne i hobbystyczne.

Cieszymy się, że możemy być miejscem przyjaznym również dla dorosłych, gdzie w naszych kawiarniach mogą się zrelaksować, wciąż mając oko na dzieci.

Multikino

W Wola Parku zarówno dzieci, jak i dorośli mogą obejrzeć najnowsze produkcje filmowe.
Multikino oferuje najbardziej oczekiwane premiery, transmisje najważniejszych imprez sportowych, oper, baletów i koncertów.

W weekendowe przedpołudnie do kina szczególnie zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokazy dla najmłodszych w ramach cyklu: „Poranki dla dzieci”.
Sprawdź repertuar.