Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

Wyprzedaż garażowa!

Znacie taką sytuację: dostajecie w prezencie paterę do ciasta, a pieczenie ciast to ostatnia rzecz jaką macie chęć robić? Inny przykład: kule do kąpieli, ale… nie macie wanny? 😉

No właśnie, prezenty, które nie do końca są trafione. Co z nimi zrobić? Wiele osób zadaje sobie obecnie takie pytanie 🙂

Najważniejsza sprawa, taki prezent NA PEWNO KOGOŚ UCIESZY…

 
Sobota 22 stycznia 10:00-22:00

Sprzedaj, wymień lub oddaj – bądź zero waste!

Daj mu drugą szansę i sprzedaj go na WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ, która odbędzie się w Wola Parku w sobotę 22.01. Wyprzedaż odbędzie się na pasażu, na parterze Wola Parku w sąsiedztwie licznie odwiedzanych przez naszych Klientów sklepów modowych – to idealna szansa na znalezienie przyszłych, nowych właścicieli twoich nietrafionych prezentów.

Wyprzedaż garażowa to również szansa dla Ciebie na znalezienie wyjątkowych produktów w atrakcyjnych, niskich cenach! 

Co można sprzedawać?

Drobne przedmioty, zabawki, książki, ubrania, porcelanę, nietrafione prezenty.

Przedmiotami wystawionymi na sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością Wystawców, nowe (nieudane zakupy/prezenty) lub używane (bez widocznych śladów użytkowania), w ilościach detalicznych. 

Nie jest to miejsce na sprzedaż komercyjną i hurtową.

Jak mogę sprzedać swoje rzeczy?

To proste! Wystarczy, że zarezerwujesz swoje miejsce korzystając z poniższej opcji rezerwacji. Wybierzesz sobie meble, które pozwolą Ci wyeksponować Twoje produkty oraz dokonasz płatności potwierdzającej Twoją obecność!

W ramach opłaty zapewniamy niezbędne meble ekspozycyjne. Zdecyduj czego potrzebujesz najbardziej, a my to dla Ciebie zorganizujemy:
 • 50 zł
  Opłata rejestracyjna dotycząca udziału w Wyprzedaży garażowej przez jeden dzień. W ramach opłaty zapewniamy stół z blatem o wymiarach 100cm x 60 cm
 • 50 zł
  Opłata rejestracyjna dotycząca udziału w Wyprzedaży garażowej przez jeden dzień. W ramach opłaty zapewniamy wieszak na ubrania o wymiarach: 117 cm x 59 cm.
 • 60 zł
  Opłata rejestracyjna dotycząca udziału w Wyprzedaży garażowej przez jeden. W ramach opłaty zapewniamy stół z blatem o wymiarach 100cm x 60 cm oraz wieszak na ubrania o wymiarach: 117 cm x 59 cm.
 • 70 zł
  Opłata rejestracyjna dotycząca udziału w Wyprzedaży garażowej przez jeden dzień. W ramach opłaty zapewniamy stół z blatem o wymiarach 100cm x 60 cm oraz  dwa wieszaki na ubrania o wymiarach: 117 cm x 59 cm.

Regulamin wydarzenia

Nie przegap Wyprzedaży garażowej

Do zobaczenia w Wola Parku!