akcja - ikonka

AKCJA #WSPIERAJMYSIĘ 

W tym trudnym momencie, jakim jest epidemia i społeczna izolacja, niezwykle ważne jest wzajemne wsparcie. W obecnym czasie dzieci i młodzież, które doświadczają przemocy w domu, mają szczególnie ciężką sytuację. Organizując w ramach akcji #WSPIERAJMYSIĘ nasze koncerty, pragniemy z jednej strony dać Wam powód do uśmiechu i rozrywki, a jednocześnie wspomóc Fundację Dajemy Dzieciom Siłę działającą na rzecz najmłodszych, będących w trudnej sytuacji rodzinnej.

GWIAZDY AKCJI

W ramach akcji #WSPIERAJMYSIĘ specjalnie dla Was wystąpią na żywo na profilu FB Wola Park 14 maja o godzinie 19:00 zespół Blue Café, a już dzień później, 15 maja o godzinie 19:00 Roksana Węgiel. Dodatkowo po koncertach będzie można porozmawiać online z naszymi wyjątkowymi Gośćmi, którzy będą odpowiadać na Wasze pytania! 

mikrofon - ikonka
serce - ikonka

NASZ WKŁAD

Centra handlowe Port Łódź, Park Handlowy Matarnia, Skende Shopping, Wola Park oraz Aleja Bielany – wspólnie ze sklepem IKEA oraz Ikano Bank Oddział w Polsce – wesprą Fundację sumą 175 000 zł. Dając tym gestem przykład, namawiamy Was - naszych Klientów do zebrania kolejnych 100 000 zł. Koszt odebrania jednego telefonu to 10 zł, a więc kwota 100 000 zł pozwoli odebrać aż 10 000 połączeń od dzieci.

Koncertowo - Loga

TWOJE WSPARCIE

Aby wesprzeć działania na rzecz dzieci i młodzieży będących w potrzebie, możesz przekazać nawet niewielką kwotę na konto Fundacji. Zbiórka pieniędzy będzie prowadzona na żywo podczas trwania koncertów, a stan konta prezentowany na bieżąco. Ale jeśli chcesz – możesz wesprzeć Fundację już teraz. 
Dołóż swoją cegiełkę!

cel - ikonka

KONKRETNY CEL

Środki zebrane podczas koncertów przeznaczone będą na wsparcie działania Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116111, uruchomienie nowego call center i dodatkowych stanowisk konsultanckich oraz stworzenie nowej strony internetowej linii zapewniającej dzieciom i młodzieży dostęp do wiedzy oraz kontakt z konsultantami online.

W tym szczególnym czasie społecznej izolacji dzieci są szczególnie narażone na krzywdę – pomóż im pomagać już dziś!

dajemy dzieciom siłę - ikonka

O FUNDACJI

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (wcześniej Dzieci Niczyje) od 1991 roku dąży do tego, aby wszystkie dzieci miały zapewnione bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności. Chroni je przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy, aby znały swoje prawa, wierzyły w siebie i cieszyły się  życiem. Jednocześnie wspiera rodziców, aby dzieci mogły dostać od nich jak najlepszą opiekę i wychowanie. 

MISJA FUNDACJI

  Oferuje krzywdzonym dzieciom i ich opiekunom pomoc psychologiczną i prawną
  Uczy dzieci, jak mogą uniknąć przemocy i wykorzystywania
  Uczy dorosłych, jak traktować dzieci, żeby nie były krzywdzone
  Informuje dorosłych, jak reagować, gdy podejrzewają, że dziecku dzieje się krzywda
  Wpływa na polskie prawo, aby jak najlepiej chroniło interes dziecka

REALNA POMOC

Prowadzenie centrów pomocy dzieciom
Wspieranie telefonicznie poprzez całodobowy, anonimowy i bezpłatny telefon zaufania, przyjmując aż 100 000 połączeń rocznie
Organizacja kampanii społecznych oraz akcji charytatywnych