teatralne podróże małe i duże

W ramach cyklu „WarsztatujeMY z kulturą” Wola Park i animatorzy Wolskiego Centrum Kultury zapraszają najmłodszych w szaloną podróż przez sztukę i zabawę. Na dzieci czeka wyjątkowe przedstawienie i warsztaty plastyczne. Wyruszamy w sobotę, 2 listopada. Tym razem teatr przybliży dzieciom rudowłosa siłaczka – „Pipi wędrowniczka”.

Wakacje dawno za nami, a za oknem szaro. Pamiętając o tym, że w czasie deszczu dzieci się nudzą, teatrzyk Wolskiego Centrum Kultury zaprasza na kolejny spektakl z serii „WarsztatujeMY z kulturą”. Czas zapomnieć o jesiennej plusze i na nowo rozbudzić ciekawość świata. 

W najbliższą sobotę maluchy spotkają się z rudowłosą bohaterką spektaklu „Pipi wędrowniczka”. Znana i lubiana postać spod pióra Astrid Lindgren poprowadzi je na wielką wyprawę! Poszukiwania tajemniczego taty pirata dziewczynki przyniosą ze sobą niezwykłe przygody. Dzieci poznają przyjaciół Pipi Langstrumpf, którzy opowiedzą im o zwyczajach z najodleglejszych zakątków – w spektaklu pojawią się stroje i muzyka z całego świata.

Po spektaklu animatorzy z Wolskiego Centrum Kultury poprowadzą zajęcia, podczas których każdy będzie mógł zostać artystą. Warsztaty plastyczne to świetna okazja, by wykazać się kreatywnością i rozwijać świeżo odkrywane talenty.

Spotkanie odbędzie się w godzinach pomiędzy 12:00 a 16:00 w okolicy sklepów Toys’R’Us i TK Maxx. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.