warszawskie legendy na nowo!

Stare warszawskie legendy przeplatane rytmicznymi i wesołymi piosenkami to nasza propozycja na pierwsze noworoczne spotkanie teatralne w ramach cyklu „WarsztatujeMY z kulturą”. 4 stycznia wraz z Wolskim Centrum Kultury zapraszamy najmłodszych na wyjątkowe przedstawienie muzyczne. 

Opowiadane przez rodziców i dziadków legendy o Bazyliszku i Warszawskiej Syrence nabiorą nowego wymiaru. Aktorzy Wolskiego Centrum Kultury przygotowali przedstawienie muzyczne, podczas którego opowiedzą je przy akompaniamencie prawdziwego akordeonu. Najmłodsi fani teatru usłyszą także znane i lubiane piosenki z przeszłości, takie jak: „Czerwony Autobus”, „Warszawa da się lubić” czy „Na prawo most, na lewo most”. Tak kompleksowo przygotowany program zachwyci nie tylko najmłodszych ale także obudzi wspomnienia wśród ich rodziców. 

Spotkanie z teatrem odbędzie się w sobotę 4 stycznia, o godzinie 12:00 i 14:00. Prawdziwa scena teatralna powstanie jak zwykle na 1 piętrze Wola Parku, przy sklepach Toys”R”Us i TK Maxx.  Udział w warsztatach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.