Rozum

Rozum

Marka Rozum realizuje cel rozwoju dwóch półkul ludzkiego mózgu poprzez zabawę. Naszym klientem nie jest dziecko lub dorosły. Pracujemy dla rodziny - mamy, taty, dzieci i dziadków. Dlatego nasze hasło brzmi: "Rozwój przez całe życie". To właśnie dzięki dostarczaniu szerokiej i wszechstronnej oferty gier planszowych, łamigłówek, konstruktorów, zestawów, tutorów sklepów Rozum osiąga się cel firmy. Tutorzy, a nie sprzedawcy-konsultanci pracują w sieci i zapewniają najlepszą obsługę w zakresie wyboru gier edukacyjnych dla dzieci i dorosłych.

W sklepie Rozum możesz wypróbować dowolną grę lub zabawkę "na smak". Na stołach do gier będą już czekać na Państwo ciekawe "dania" z łamigłówek, gier planszowych i innych gier rozwijających. Wraz z tutorem możesz zagrać w grę, która Cię interesuje i wybrać najbardziej odpowiednią grę dla jej zakupu. A po zakupie na pewno będziemy życzyć "Miłego rozwoju".

Głównym konkurentem sklepów Rozum jest lenistwo. Walczymy z lenistwem poprzez nauczanie się zasad, ćwiczenie mózgu i rozwiązywanie zadań. Dlatego staramy się wybrać najbardziej odpowiednią grę edukacyjną, w którą będziesz grać ciekawie i łatwo.

Lokalizacja

Poziom 1

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela Zamknięte