Logo - NOQ by Knittex

NOQ by Knittex

Firma Knittex, właściciel marki NOQ to firma rodzinna zajmująca się produkcją rajstop dla kobiet i dzieci. W ciągu 30 lat działalności osiągnęliśmy pozycję jednego z wiodących producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce. Posiadamy certyfikat OEKO-TEX, Bezpieczne dla Dziecka, Bezpieczne dla Człowieka. 
 
Markę wyróżnia rzetelne podejście do tematu jakości. Jakość i komfort użytkowania jest naszym priorytetem. Drugim naszym wyróżnikiem jest robienie rzeczy nietuzinkowych, czasem nawet zahaczających o rękodzieło. Mowa tu o rajstopach wzorzystych, sięgających po inspiracje ze światowych trendów w modzie. Rajstopy te są najczęściej wykonane w nowoczesnej i zaawansowanej technologii, która powoduje, że wyroby są bardzo elastyczne, gładkie w strukturze, idealnie przylegające do ciała. Wśród dziecięcych wyrobów słyniemy z rajstop z wiskozy, na czele z naszym sztandarowym produktem – Agatka. Dzieci je kochają ze względu na ich miękkość, łatwość zakładania na nogę i ilość kolorów.
 
Nasza oferta zachwyca różnorodnością. Tworzymy dla kobiet – wysokich i niskich, szczupłych i tych o trochę bardziej zaokrąglonych kształtach, dla kobiet biznesu i takich, które pracują w domu, dla odważnych i ekstrawaganckich jak również dla bardziej skromnych. Tworzymy też dla dzieci, dla dziewczynek – dbamy o to, żeby nasze małe klientki od najmłodszych lat miały zapewnione ładne, wygodne i bezpieczne rajstopki. I last but not least – tworzymy też dla Panów – oferta jest sukcesywnie rozszerzana.
 
NOQ to Wasza przyjaciółka, kobieta, którą znacie z sąsiedztwa, uprzejma, serdeczna, taka która doradzi i chętnie umówi się na kawę. Ubiera się szykownie i modnie.
 

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 20:00