Jubitom

Jubitom

JUBITOM to pochodząca z Trójmiasta rodzinna firma z własnym kapitałem, która została założona w 1980 roku przez pana Kazimierza Tomasiewicza. Początki działalności związane były z produkcją i sprzedażą biżuterii srebrnej z bursztynem, a w późniejszych latach z hurtową sprzedażą biżuterii złotej. Na przestrzeni lat marka ugruntowała swoją pozycję na rynku tworząc sieć własnych salonów oraz poszerzając asortyment o kolekcje autorskie oraz renomowane marki biżuteryjne i zegarkowe. JUBITOM jest laureatem wielu nagród takich jak, Diamenty Jakości, Orły Wprost czy Diamenty Miesięcznika Forbes. Obecnie JUBITOM jest dynamicznie rozwijająca się siecią jubilerską, na którą składa się ponad 30 salonów, zlokalizowanych w dużych galeriach handlowych w całym kraju. 

JUBITOM jest nie tylko dystrybutorem biżuterii, ale również jej producentem. Firma stawia na wysokie standardy produkcyjne, potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2015, i dostarcza klientom doskonałej jakości biżuterię  złotą z diamentami oraz kamieniami szlachetnymi. Uzupełnieniem oferty firmy jest biżuteria uznanych marek modowych, takich jak Pandora, Swarovski czy Michael Kors.  

Zegarkowe portfolio JUBITOM obejmuje najbardziej prestiżowe, cenione oraz poszukiwane przez klientów marki. W największych miastach JUBITOM posiada kolekcje zegarkowe marek, takich jak: Omega, IWC Schaffhausen, Ulysse Nardin, Corum, Tag Heuer, Longines, Rado czy Frederique Constant.

Lokalizacja

Poziom 0

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 20:00