Bartek - obuwie dla dzieci

Bartek

BARTEK jest polskim producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego znanego w kraju i za granicą, docenianego przez rodziców dbających o zdrowy rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci. Głównym wyznacznikiem konstrukcji obuwia BARTEK jest specyfika anatomii stopy dziecka. Od ponad 20 lat u podstaw sukcesu naszej marki leży dogłębne zrozumienie wyzwania, jakim jest tworzenie komfortowego i zdrowego obuwia dla tak specyficznej grupy, jaką są dzieci. Firma produkuje obuwie w rozmiarach 17-40.

Wysoka jakość produktów BARTEK jest potwierdzona przez niezależnych ekspertów. Obuwie posiada znak Zdrowa Stopa oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Mając na uwadze potrzeby swoich klientów, BARTEK w swojej ofercie posiada także wybrane modele obuwia Danielki, Langosta, Ipanema, Rider, kapci „bb” oraz asortyment dodatkowy w postaci skarpetek, rajstop, impregnatów do pielęgnacji obuwia i innych.

Zapraszamy do sklepu BARTEK, w którym na klientów czeka zawsze profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo w doborze obuwia.

Telefon

Lokalizacja

Poziom 1

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 20:00