WYDARZENIA

Zapraszamy na moc atrakcji w Ogrodzie Codziennym 3.10.

Wola Park - Kuchnia gruzińska


Wielokulturowe animacje dla dzieci (5-12 lat, dwie grupy wiekowe)

14.00-17.30 w Ogrodzie Codziennym przed budynkiem Wola Park

W planach zabawy ruchowe, gry planszowe, zajęcia plastyczne, czytanie książek, słuchanie bajek i opowieści, nauka słów w różnych językach - wszystko w wersji wielokulturowej, tak aby dzieci miały okazję poznać nowe zabawy, gry i historie, m.in. z Gruzji, Tadżykistanu, Rosji czy Iranu. Prowadzące: Lana Burkadze i Tahmina Rajabova.

Wola Park - Kuchnia gruzińska

Razem z fundacją Ocalenie zapraszamy was na bezpłatne warsztaty kulinarne kuchni gruzińskiej (ograniczona ilość miejsc)

14.00-15.30, 16.00-17.30
w Ogrodzie Codziennym przed budynkiem Wola Park – ZAPISZ SIĘ

Podczas ok. godzinnego warsztatu uczestnicy i uczestniczki przygotują wraz z prowadzącym danie kuchni gruzińskiej - odżachuri (karkówka ze smażonymi ziemniakami, szalotką i świeżą kolendrą).

Prowadzący:

Bracia Gagik i Dawid Grigoryan pochodzą z gruzińskiego miasta Batumi. obaj pracują od kilku lat w gastronomii. Jednym z obszarów ich działań jest prowadzenie warsztatów kulinarnych z kuchni gruzińskiej. Przez gotowanie przybliżają Polkom i Polakom wiedzę na temat gruzińskiego jedzenia i kultury. Wierzą, że przez gotowanie łatwo można nawiązywać komunikację międzykulturową i rozwijać sztukę kulinarną.


Odwiedź Ogród Codzienny w Wola Parku

Ogród Codzienny, to miejsce, które powstało po to, abyśmy wszyscy mogli odpocząć od miejskiego zgiełku, jak również dowiedzieć się i doświadczyć tego co to znaczy tak naprawdę samowystarczalna produkcja żywności, czym są zdrowe nawyki żywieniowe, miejska uprawa czy życie w zgodzie z ideą zero-waste.

To miejsce też, gdzie w naszej Wiacie Ogrodowej zapraszamy was na niezwykłe warsztaty!

Logo - Sylwia Majcher
Logo - Lovem
Logo - Inspekty