Inspirujemy rodziny

W Wola Parku dbamy o kreatywność najmłodszych i ich rodziców oraz inspirujemy do aktywnego spędzania czasu wolnego. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, które umożliwią prawdziwie rodzinny odpoczynek.

 

warsztaty

„Mamy zielone pojęcie” to cykl warsztatów, w ramach którego realizujemy szereg inicjatyw w duchu idei zero waste. Dobrana przez nas tematyka ma od najmłodszych lat wpajać troskę o planetę i przyzwyczajać do dbania o najbliższe otoczenie. Zdrowe i zrównoważone życie to podstawa naszej strategii. Szczególnie cenimy te wartości i stale wplatamy je do naszych działań. Inicjatywy z tej serii będą szansą na pozyskanie i poszerzanie wiedzy z zakresu ekologii. Chcemy pomagać Wam wypracować zdrowe nawyki i podpowiadać ciekawe life-hacki.

Aby dowiedzieć się o planowanych wydarzeniach w Ogrodzie Codziennym zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Wola Park - Inspirujemy rodziny

Summertime w Parku Ulricha

Wola Park zaprasza na wspólne spędzanie czasu w letniej strefie w Parku Ulricha. Na sportowo, w rytmie muzyki, z dobrą rozrywką dla dzieci i dorosłych.

W lipcu i sierpniu, od poniedziałku do soboty działa dla Was wypożyczalnia sprzętu sportowego, czekają na Was planszówki, trampolina, skimboard, leżaki... Wszystko, aby wspólnie z rodziną i znajomymi spędzić czas aktywnie lub po prostu wrzucić na luz 😊

Dowiedz się więcej odwiedzając Facebooka i Instagrama.

Summertime w Parku Ulricha foto 1
Summertime w Parku Ulricha foto 2
Summertime w Parku Ulricha foto 3

ogród codzienny

W pobliżu Parku Ulricha powstał ogród społecznościowy, który jest źródłem zabawy i inspiracji oraz miejscem spotkań lokalnej społeczności. Latem rozpoczynamy serię wydarzeń dla mieszkańców Woli i Bemowa, które wzmacniają tożsamość lokalną i poczucie odpowiedzialności za wspólną przestrzeń, a także zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz rozwijania nowych pasji i zainteresowań.

Aby dowiedzieć się o planowanych wydarzeniach w Ogrodzie Codziennym zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.


Wola Park - Inspirujemy rodziny
Wola Park - Inspirujemy rodziny
Wola Park - Inspirujemy rodziny

multikino

W Wola Parku zarówno dzieci, jak i dorośli mogą obejrzeć najnowsze produkcje filmowe. 
Multikino oferuje najbardziej oczekiwane premiery, transmisje najważniejszych imprez sportowych, oper, baletów i koncertów. 

W weekendowe przedpołudnie do kina szczególnie zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokazy dla najmłodszych w ramach cyklu: „Poranki dla dzieci”. 
Sprawdź repertuar


Wola Park - inspirujemy rodziny