Inspirujemy rodziny

W Wola Parku dbamy o kreatywność najmłodszych i ich rodziców oraz inspirujemy do aktywnego spędzania czasu wolnego. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, które umożliwią prawdziwie rodzinny odpoczynek.

 

Wola Park - inspirujemy rodziny

WarsztatujeMY kreatywnie


Cykl bezpłatnych spotkań dla dzieci i dorosłych, podczas których tworzymy modne ozdoby z recyklingu. 
W ramach warsztatów przygotowujemy kreatywne dekoracje, wykorzystując pozornie niepotrzebne przedmioty – stare guziki, tasiemki, gazety czy suche rośliny.

Zajęcia odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca, o godzinie 11:00, 13:00 i 15:00. Wymagane są wcześniejsze zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: www.wolapark.pl. W każdym spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 12 osób. Dzieciom musi towarzyszyć osoba dorosła.
 

WarsztatujeMY kulinarnie


W każdą trzecią sobotę miesiąca zapraszamy na warsztaty kulinarne, podczas których pokazujemy jak gotować, żeby nie marnować jedzenia. Zajęcia prowadzi pionierka idei ZERO WASTE w Polsce Sylwia Majcher, która przygotowuje efektowne przepisy, wykorzystujące najczęściej wyrzucane produkty.  

Warsztaty odbywają się o godzinie 11:00, 13:00 i 15:00. Wymagane są wcześniejsze zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: www.wolapark.pl. W każdym spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 12 osób. Dzieciom musi towarzyszyć osoba dorosła.

Harmonogram warsztatów znajdziesz tutaj

Warsztatujemy z kulturą - wola park

WarsztatujeMY z kulturą 


W Wola Parku każdy miesiąc rozpoczynamy inspirującym spotkaniem z teatrem. Razem z Wolskim Centrum Kultury zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami na przedstawienia i warsztaty teatralne, prowadzone przez doświadczonych aktorów i animatorów. 

Zajęcia odbywają się w strefie zlokalizowanej na 1 piętrze przy sklepach Toys”R”Us i TK Maxx w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Przedstawienia rozpoczynają się o godzinie 12:00 i 16:00. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga zapisów. 

Harmonogram warsztatów znajdziesz tutaj

Wola fun park

To wyjątkowa strefa sportu i rozrywki, w ramach której oferujemy zarówno darmowe, jak i odpłatne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Część zewnętrzna zlokalizowana jest w okolicach Parku Ulricha i działają w niej sezonowe atrakcje, takie jak: lodowisko, górka śnieżna, Mini Snow Park czy kino letnie i treningi na świeżym powietrzu. 

Wewnątrz zapraszamy do FALI - całorocznej strefy znajdującej się na I piętrze, naprzeciw sklepu Auchan. Jest to jedyna w Polsce kompozytowa konstrukcja do jazdy na deskorolkach typu surfskate, połączona z nowatorskim sklepem z deskami, akcesoriami i ubraniami w klimacie streetowo-surfowo-skat’owym.

Dowiedz się więcej odwiedzając Facebooka i Instagrama


Wola Park - inspirujemy rodziny
Wola Park - inspirujemy rodziny
Wola Park - inspirujemy rodziny
Wola Park - inspirujemy rodziny
Wola Park - inspirujemy rodziny
Wola Fun Park

ogród wola

W pobliżu Parku Ulricha powstał ogród społecznościowy, który jest źródłem zabawy i inspiracji oraz miejscem spotkań lokalnej społeczności. Wiosną rozpoczynamy serię wydarzeń dla mieszkańców Woli i Bemowa, które wzmacniają tożsamość lokalną i poczucie odpowiedzialności za wspólną przestrzeń, a także zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz rozwijania nowych pasji i zainteresowań.
 

Wola Park - inspirujemy rodziny
Wola Park - inspirujemy rodziny

labibu

Jeśli marzysz o tym, by wraz ze swoimi pociechami przenieść się do bajkowego świata zabaw pełnego radości i beztroski, to sala zabaw Labibu jest miejscem, które musisz koniecznie odwiedzić!

Szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci w różnym wieku sprawia, że każdy z naszych gości znajdzie dla siebie coś interesującego. W Labibu na małych klientów czekają m.in. labirynty, zjeżdżalnie, basen z piłkami, a także interaktywna podłoga edukacyjna oraz monitory multimedialne z grami dedykowanymi różnym grupom wiekowym. 

Sala zabaw Labibu to także miejsce, w którym możesz zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową dla swojego malucha! Dołożymy wszelkich starań, by każdy jubilat czuł się wyjątkowo w dniu swojego święta i zapamiętał je na długo!

Przestrzeń otwarta jest przez 7 dni w tygodniu, także w każdą niedzielę miesiąca.
Sprawdź godziny pracy


Wola Park - inspirujemy rodziny
Wola Park - inspirujemy rodziny
Wola Park - inspirujemy rodziny

multikino

W Wola Parku zarówno dzieci, jak i dorośli mogą obejrzeć najnowsze produkcje filmowe. 
Multikino oferuje najbardziej oczekiwane premiery, transmisje najważniejszych imprez sportowych, oper, baletów i koncertów. 

W weekendowe przedpołudnie do kina szczególnie zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokazy dla najmłodszych w ramach cyklu: „Poranki dla dzieci”. 

Obiekt czynny jest przez 7 dni w tygodniu, także w każdą niedzielę miesiąca. 

Sprawdź repertuar


Wola Park - inspirujemy rodziny