Wiosenne warsztaty DIY w Ogrodach Ulricha

Wiosenne warsztaty DIY w Ogrodach Ulricha

Już w najbliższą niedzielę, 19 marca, do oferty wydarzeń organizowanych dla klientów Ogrodów Ulricha wchodzą cykliczne, wiosenne warsztaty DIY.

Uczestnicy pierwszej edycji warsztatów, pod okiem doświadczonych instruktorów, zdobędą wiedzę o uprawie domowego ogródka warzywnego. Podczas spotkania dowiemy się, czego potrzebujemy, by zacząć przygodę z uprawą warzyw w domu, by latem dodawać do sałatek i kanapek samodzielnie zasadzone rzodkiewki i szczypior, a także liście zebranej z parapetu rukoli. Uczestnicy zasadzą w skrzynkach drewnianych warzywa i zabiorą je ze sobą do domu. Warsztaty odbędą się w trzech turach - o godz. 11.00, 13.00 i 15.00.

Podczas kolejnej edycji warsztatów, uczestników czeka m.in. kurs tworzenia kompozycji florystycznych, czy też nauka wytwarzania ekologicznych kosmetyków.

Chętni mogą zapisać się poprzez aplikację Booksy. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 20 złotych (płatność na miejscu w dniu warsztatów, kartą lub gotówką). Organizatorzy zapewniają uczestnikom wszelkie niezbędne materiały. Na zakończenie warsztatów dla każdego uczestnika czeka voucher o wartości 20 PLN do wykorzystania w Ogrodach Ulricha.

Harmonogram warsztatów Wiosenne DIY w Ogrodach Ulricha:

 19.03 - Domowy Ogródek Warzywny
 02.04 - Las w słoiku
 16.04 - Warsztaty Aromaterapii, olejek do masażu
 30.04 - Świece z wosków naturalnych
 14.05 - Flower box z żywych kwiatów
 04.06 - Naturalne perfumy z olejków eterycznych
 11.06 - Wianki z kwiatów
 25.06 - Brush Lettering – nowoczesna kaligrafia