Rozświetlony Ogród Ulricha

Rozświetlony Ogród Ulricha

Świąteczną atmosferę tworzą nie tylko rodzinne spotkania czy prezenty pod choinką, ale również dekoracje, które wprowadzają nas w radosny nastrój. Jeśli już teraz chcecie poczuć magię Świąt, zapraszamy Was do Wola Parku. W tym roku zadbaliśmy o spektakularną odsłonę iluminacji świątecznych, której motywem przewodnim jest ananas!

Poczujcie się jak w magicznym ogrodzie i odwiedźcie nas koniecznie tej zimy, by podziwiać wyjątkową iluminację. W bajkowy świat dekoracji wprowadzi Was świetlny tunel, a dalej czekać będą interaktywne atrakcje: animowane kule LED, huśtawka z ananasem i karuzela napędzana siłą rąk. Na placu głównym nie zabrakło jednej z najwyższych w Warszawie choinki, a poza tym wokół Wola Parku znajdziecie m.in. tunel zmieniający kolor, bombki w kształcie ananasa, a nawet rozświetlony labirynt w którym można poznać historię zabytkowych Ogrodów Ulricha i poznać odpowiedź, dlaczego to właśnie ananas stał się symbolem tego miejsca.

Z uwagi na troskę o środowisko i oszczędność energii, cała instalacja została stworzona z wykorzystaniem oświetlenia LED oraz najnowocześniejszej, energooszczędnej technologii. Na wybranych powierzchniach największego i najważniejszego elementu dekoracji jakim jest labirynt z ananasem, zastosowaliśmy „zawijasy” z tworzywa termoplastycznego produkowanego przy użyciu specjalnej, odnawialnej biomasy. Jest to tworzywo biodegradowalne i przemysłowo kompostowalne z możliwością recyklingu i ponownej obróbki. W Wola Parku ściśle przestrzegamy obecnych norm energetycznych i stale monitorujemy pobór energii, jak również wykorzystujemy nowoczesne i zrównoważone rozwiązania.

Nie chcemy zdradzać wszystkich szczegółów, dlatego sprawdźcie nasze dekoracje sami. Świąteczną iluminację Wola Parku możecie podziwiać do 24 lutego 2023 roku.

Rozświetlony Ogród Ulricha - zdjęcie 1
Rozświetlony Ogród Ulricha - zdjęcie 2
Rozświetlony Ogród Ulricha - zdjęcie 3
Rozświetlony Ogród Ulricha - zdjęcie 4