Wola Park - Filmowe Ogrody

Zapraszamy na Filmowe Ogrody w Parku Ulricha

Zapraszamy Was na kolejne sąsiedzkie spotkania w naszym centrum. Cykl Filmowe Ogrody, czyli pokazy kina plenerowego, odbywają się w czwartki o godzinie 21.00 w Parku Ulricha. Seanse będą wyświetlane do 3 września.

W ramach Filmowych Ogrodów możecie obejrzeć rozmaite produkcje filmowe z ostatnich lat. W sierpniu i wrześniu zapraszamy Was na seanse następujących filmów: 

• 6 sierpnia, godz. 21.00 – „Julie i Julia”
• 13 sierpnia, godz. 21.00 – „Był sobie pies”
• 20 sierpnia, godz. 21.00 – „Podróż na sto stóp”
• 27 sierpnia, godz. 21.00 – „Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda”
• 3 września, godz. 21.00 – „Pokémon detektyw Pikachu”

„Julie i Julia” to historia młodej kobiety, która próbuje ugotować wszystkie dania z książki kulinarnej swojej idolki. Z kolei „Był sobie pies” to wzruszająca komedia familijna o pupilu, który odradza się ponownie w kolejnych psich wcieleniach. Następnie odbędzie się pokaz filmu „Podróż na sto stóp”, czyli komedii o hinduskiej rodzinie, która otwiera restaurację we Francji. W sierpniu widzowie obejrzą jeszcze „Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda”. To film fantasy na podstawie scenariusza autorki książek o „Harrym Potterze” – J.K. Rowling. Filmowe Ogrody zakończy projekcja „Pokémona detektywa Pikachu” o historii tajemniczego zaginięcia prywatnego detektywa i jego poszukiwaniach.

Oczywiście naszym priorytetem nadal pozostaje Wasze bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas naszych spotkań zapewnić Wam niezbędne środki ochronne. 
• Przy wejściu na teren imprezy udostępnimy Wam środki dezynfekujące.
• Leżaki zostaną uprzednio zdezynfekowane. 
• Prosimy Was o zakrywanie nosa i ust bądź zachowanie odległości nie mniejszej niż 2 metry względem innych osób. 
• Z myślą o komforcie wszystkich widzów prosimy, aby osoby z temperaturą powyżej 37 stopni lub z innymi objawami chorobowymi nie przychodziły na wydarzenie. Co ważne już teraz zapowiadamy, że za Waszą zgodą pracownicy obsługi będą bezdotykowo mierzyć temperaturę wszystkim obecnym. Osoby z temperaturą powyżej 37 stopni zostaną poproszone o opuszczenie terenu kina plenerowego.

Pokazy przed Wola Parkiem organizowane są w ramach Filmowej Stolicy Lata, która w tym roku odbywa się już po raz 15. Wydarzenie nazywane jest największą imprezą filmową w plenerze w Warszawie. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny. Prosimy wszystkich chętnych, aby przed przyjściem dokonali bezpłatnej rejestracji na wydarzenie w serwisie Facebook.

Spotkajmy się wspólnie z gwiazdami światowego kina!

Regulamin

Oferta ważna do