Wola Park - Szafa i kawiarenka

Wspólna szafa i Kawiarenka naprawcza w Wola Parku

W ramach cyklu „MaMY zielone pojęcie” wraz z Polskim Stowarzyszeniem Zero Waste chcemy pokazać Wam jak najwięcej prostych sposobów, dzięki którym możecie zadbać o naszą planetę. Przygotowaliśmy dwa projekty: Wspólną szafę oraz Kawiarenki naprawcze. Do udziału w wydarzeniach zapraszamy Was w dni, kiedy odbywają się warsztaty (dwa razy w miesiącu w wybrane soboty).

Wspólna szafa

Każdy może oddać do Wspólnej szafy ubrania, które chce wymienić lub oddać komuś innemu. Jednak przyniesienie rzeczy nie jest konieczne do udziału w wydarzeniu. Każdy może wziąć ze Wspólnej szafy to, czego potrzebuje. Co więcej wszystko odbywa się pod okiem profesjonalnej stylistki. 
Prosimy, aby przyniesione ubrania były niezniszczone, czyste oraz nie zawierały zbędnych opakowań.

Godziny: 15:00-17:00
Miejsce: Wola Park, parter (plac przy Costa Coffee)
Zapisy: brak
Regulamin

Kawiarenka naprawcza

Kawiarenka naprawcza to mobilny punkt naprawy uszkodzonego drobnego sprzętu AGD/RTV, elektroniki, ubrań oraz wielu innych rzeczy. Na naszej stronie znajdziecie informacje, co naprawiamy na najbliższym spotkaniu. Każdy może przynieść do Kawiarenki maksymalnie 3 rzeczy. Eksperci ocenią, czy można je naprawić oraz czy są w stanie zrobić to w ramach projektu. Skorzystanie z usługi jest bezpłatne.

Godziny: 12:00-18:00
Miejsce: Wola Park, parter (plac przy Costa Coffee)
Zapisy: brak
Regulamin