Wola Park - Eko-studio MALA

Zamieszkaj w domu z tektury!

Papierowe ściany, meble, ozdoby i dodatki – to wszystko będzie można znaleźć w domu z kartonu, który stanie 6 grudnia w Wola Parku. Ekologia wcale nie musi być nudna, a to co jest dobre dla środowiska, może być także modne, ciekawe i ładne! Strefę Eko Studio Mala realizowaną we współpracy z marką IKEA można odwiedzać do 23 grudnia.

Najmłodsi będą mogli korzystać z kartonowej kuchni, salonu, tarasu i ogrodu. W każdym pomieszczeniu znajdą się stoliki i miejsca do pracy twórczej, a profesjonalni animatorzy zadbają o niezapomniane wrażenia i poprowadzą ekozabawy. 

Podczas warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych animatorów dzieci nauczą się wykonywać kreatywne ekozabawki z tektury. Zajęcia pozytywnie wpłyną na ich wyobraźnię i poszerzą ich kompetencje społeczne. 

Dom z kartonu powstanie na parterze centrum handlowego, obok sklepu SMYK. Projekt rusza w weekend 6 -7 grudnia i potrwa aż do 23 grudnia. W każdy weekend w strefie w godzinach 10:00:20:00 będą odbywać się tematyczne warsztaty dla dzieci. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i nie wymagają zapisów.