Wola Park - Mamy zielone pojęcie

MaMY Zielone Pojęcie w Wola Parku

Idea:
Mamy Zielone Pojęcie to cykl, w ramach którego organizujemy szereg wydarzeń w duchu idei Zero Waste. Dobrana przez nas tematyka  ma od najmłodszych lat wpajać troskę o planetę i przyzwyczajać do dbania o najbliższe otoczenie. Poszanowanie klimatu oraz zdrowe i zrównoważone życie to podstawy naszej strategii. To wartości, które w Wola Parku cenimy szczególnie i stale wplatamy w nasze działania. Spotkania z tej serii będą szansą na pozyskanie i poszerzanie swojej wiedzy z zakresu ekologii. Zajęcia pomogą wypracować zdrowe nawyki i będą źródłem ciekawych life-hacków.
 
W każdą drugą i czwartą sobotę miesiąca zapraszamy na spotkania i zajęcia warsztatowe z Sylwią Majcher, ekspertką od niemarnowania jedzenia, inspirujące rozmowy ze specjalistami z zakresu Zero Waste oraz twórcze zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Ponadto, każdego miesiąca będziemy Wam udostępniać miejsca, w których możecie za darmo wymieniać się różnymi rzeczami oraz naprawiać drobny sprzęt elektroniczny! W ramach współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zero Waste na terenie naszego Centrum Handlowego stanie Givebox i Kawiarenka Naprawcza.
 
W najbliższą sobotę 12 października zapraszamy na:
 
Warsztaty: Dobry początek – wzmacniające i rozgrzewające jesienne śniadanie z Sylwią Majcher
 
Godziny warsztatów:
12:00 – 13:30
14:00 – 15:30
16:00 – 17:30
 
Miejsce: 1 piętro koło sklepu TK Maxx
Zapisy: tutaj
Liczba uczestników: 12 uczestników podczas jednej tury warsztatów
Uczestnicy: dorośli i dzieci od 5 roku życia
 
Ważne!
Rezerwacja elektroniczna odbywa się w terminie od 9 dnia (piątek) poprzedzającego termin Warsztatu do czwartku poprzedzającego termin warsztatu do północy. Możliwe jest również zapisanie się  poprzez formularz papierowy w Punkcie Informacyjnym w Wola Parku dzień przed i w dniu wydarzenia. 
Dzieci mogą zostać zapisane na warsztaty przez rodziców lub prawnych opiekunów. Rezerwacja obejmuje rodzica/opiekuna + dziecko/dzieci. Jedna osoba dorosła może zarezerwować miejsce dla maksymalnie dwójki dzieci. WAŻNA informacja – podczas prelekcji dzieci pozostają pod opieką rodzica lub jego opiekuna prawnego.

 
Kawiarenka naprawcza – naprawiamy drobne AGD (miksery, blendery itd.)
Godziny: 11:00 – 18:00
Miejsce: 1 piętro koło sklepu TK Maxx
Zapisy: brak
Regulamin 

Givebox – wymieniamy się książkami i zabawkami
Przynieś książki, których nie będziesz już czytał i wymień się z innymi uczestnikami. 
Dzieci zachęcamy do wymiany zabawek.

Godziny: 11:00 – 18:00
Miejsce: 1 piętro koło sklepu TK Maxx
Zapisy: brak
Regulamin


Dla najmłodszych:
Tym razem dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych i zrobić zwierzątka z papierowych rolek.
Godziny: 11:00 – 18:00
Miejsce: 1 piętro koło sklepu TK Maxx
Zapisy: brak

Oferta ważna do