Wola Park - My kobiety badamy się regularnie

Darmowa mammografia w Wola Parku

Akcja profilaktyczna „MY, Kobiety” po raz kolejny zagości w Wola Parku. Celem projektu jest motywowanie do regularnej kontroli swojego stanu zdrowia poprzez umożliwienie konsultacji z lekarzami i specjalistami. W najbliższy piątek 5 kwietnia, panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. 

W kwietniu Wola Park zaprasza na kolejne badania mammograficzne, tym razem skierowane do pań w wieku 50-69 lat. Podczas następnych spotkań ze specjalistami zaplanowano m.in. badania cytologiczne i USG 4D dla przyszłych mam. 

Mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi. Niestety, bardzo często choroba jest zbyt późno diagnozowana – rak nie boli, a w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie. Tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe.

Badania w Wola Parku zostaną wykonane w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ, przez wyspecjalizowany i doświadczony personel medyczny LUX MED. Są całkowicie bezpieczne. Do udziału w programie uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi, a także nie miały wykonanej mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Mammobus stanie przed wejściem do Wola Parku od strony ulicy Górczewskiej (przy sklepie C&A). Z bezpłatnego badania można skorzystać w godzinach od 08:00 do 17:00. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja, ale aby uniknąć oczekiwania w kolejce oraz sprawdzić uprawnienie do badania można zarejestrować się pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz

Harmonogram badań w ramach cyklu „MY, Kobiety”

05.04
Mammografia dla kobiet 50-69
Godziny: 08:00 – 17:00 
Miejsce: mammobus przed wejściem do Wola Parku

27-28.04 
„Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” – USG i USG 4D dla przyszłych mam

25.05
Cytologia


Szczegóły dotyczące kolejnych badań będą na bieżąco aktualizowane na stronie www.wolapark.pl

PARTNERZY AKCJI