Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w Wola Parku była dla Państwa komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z 29 kwietnia br. informujemy, że od wtorku, 4 maja 2021 r. wszystkie sklepy i punkty usługowe w Wola Parku są otwarte. Zapraszamy także do strefy restauracyjnej, która od piątku, 28 maja br. jest dostępna dla klientów w pełnym zakresie. Od piątku, 28 maja br. działalność wznowiły także Multikino, klub fitness Zdrofit oraz strefa coworkingu.

Jednocześnie zapewniamy, że działamy w ścisłym reżimie sanitarnym. Uważnie i na bieżąco monitorujemy sytuację, a podejmowane działania opieramy na zaleceniach pochodzących od odpowiednich władz lokalnych i krajowych.

Bezpieczeństwo naszych Klientów i współpracowników jest dla nas priorytetem.

Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania tutaj.

 Limity osób w sklepach

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 kwietnia br. we wszystkich sklepach obowiązuje limit 1 osoby na 15 m2. Przestrzeganie limitów liczby klientów leży w gestii naszych najemców, którzy dostosowują na bieżąco funkcjonowanie swoich lokali do aktualnych obostrzeń.
  

Multikino, klub fitness Zdrofit i strefa coworkingu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 maja 2021 r. działalność klubu fitness Zdrofit została wznowiona od piątku, 28 maja br., przy zachowaniu limitu osób oraz ścisłego reżimu sanitarnego. Od piątku, 28 maja dla klientów są także dostępne: Multikino i strefa coworkingu.

  

Salony fryzjerskie i kosmetyczne

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 kwietnia 2021 r. salony fryzjerskie i kosmetyczne mogą prowadzić działalność handlową w ścisłym reżimie sanitarnym. Oznacza to konieczność zachowania co najmniej 1,5 m odległości pomiędzy stanowiskami. W tych obiektach może przebywać nie więcej niż 1 osoba na 1 stanowisko obsługi, z wyjątkiem obsługi.

   

Jakie zasady bezpieczeństwa sanitarnego są stosowane w Wola Parku?

Podejmujemy zdecydowane kroki zwiększające bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na bieżąco aktualizujemy procedury bezpieczeństwa i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Przy wszystkich wejściach do Wola Parku oraz na terenie strefy gastronomicznej dostępne są stacje z płynami do dezynfekcji. Zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z nich. Ponadto we wszystkich toaletach znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym oraz plansze z instrukcją dotyczącą techniki skutecznej dezynfekcji rąk.

Nasz personel firmy sprzątającej dokłada wszelkich aby każdy czuł się u nas komfortowo. Pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a także wyposażeni w specjalne środki dezynfekujące, które służą do przecierania miejsc z którymi odwiedzający Wola Park mają najczęstszy kontakt, w tym m.in. powierzchnie tablic interaktywnych z mapami centrum.

Jednocześnie prosimy klientów o stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad dotyczących bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.