Past event
Dec 3, 2023

Warsztaty kreatywne tworzenia świątecznych lasów w słoiku

Warsztaty świąteczne z Zaradnymi to wyjątkowy czas, który przenosi nas do dzieciństwa. Spotkania przez nas organizowane zostają na dużo dłużej w pamięci niż tradycyjne kolacje w restauracjach, ponieważ robimy coś niecodziennego, wyjątkowego – używamy naszych rąk, by coś nimi stworzyć!

Podczas tego warsztatu stworzymy przepiękna kompozycje zimowego lasu zamkniętego w szkle. Lasy w szkle powstają w dużych szklanych słojach, które na pełnia się ziemią, drenażem, kolorowymi kamykami, mchem i oczywiście żywymi roślinami. Florysta wyjaśni uczestnikom jak rośliny oddychają, jak dobrać materiały oraz jak pielęgnować ekosystem aby służył jak naj dłużej.

Uczestnicy warsztatów mogą zabrać stworzony przez siebie las w słoiku. To wyjątkowy prezent dla bliskich lub przepiękną zimowa ozdoba w Twoim wnętrzu!

Ale to nie wszystko! Zapraszamy również na pyszną kawę, ciastko lub lunch, uczestnicy warsztatów otrzymają bony o wartości 40 zł* na ofertę w Ogrodach Ulricha. Brzmi smacznie, prawda! Liczba miejsc ograniczona.

Kup Bilety

Terminy warsztatów:

  • 03.12.2023 - 11:00

  • 03.12.2023 - 13:00

  • 03.12.2023 - 15:00

*Na jedno zakupione miejsce, na udział w warsztatach przysługują Vouchery o wartości 40 zł.

udział w warsztatach przysługują Vouchery o wartości 40 zł.