Green Transport


W trosce o środowisko oraz potrzeby naszej lokalnej społeczności wprowadziliśmy w Wola Parku szereg  udogodnień, dzięki którym dojazd do nas nie będzie miał negatywnego wpływu na środowisko. Wierzymy, że razem możemy dla planety zdziałać wiele, a nasze indywidualne, codzienne wybory mogą mieć ogromny wpływ. Dbanie o planetę to dla nas priorytet, dlatego zachęcamy do korzystania z następujących rozwiązań: 

 • Wypożyczalnia rowerów cargo

   

  to rozwiązanie dla tych, którzy zrobili większe zakupy, planują przeprowadzkę lub wypad za miasto. Wola Park wspólnie z Urzędem Miasta udostępnia za darmo rowery Cargo, które udźwigną nawet 100 kg i są wyposażone w specjalną ławeczkę, na której mogą usiąść dzieci. Wystarczy dokonać rezerwacji wysyłając e-mail lub dzwoniąc do Wola Parku. 

 • Samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

   

  Mieści się ona na terenie parkingu dozorowanego znajdującego się naprzeciwko biur Wola Court. Punkt wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do usunięcia drobnych usterek. 

 • Stacja rowerów miejskich Veturilo.

   

  Wypożyczalnia rowerów to doskonały pomysł dla osób, które nie posiadają własnego jednośladu, a chcą szybciej poruszać się po mieście i aktywnie spędzić czas.  

 • Stacja ładowania samochodów elektrycznych GreenWay.

   

  Dysponujemy trzema miejscami dla samochodów elektrycznych. Po wykupieniu abonamentu, można u nas ładować do trzech samochodów naraz. Miejsca zlokalizowane są obok stacji paliw Auchan – wypatrujcie zielonych kopert! 

 • System carsharingowy

  Nasze parkingi są bardzo duże i znajdujemy się blisko centrum miasta, więc jest to popularne miejsce postoju samochodów carsharingowych - bezobsługowej wypożyczalni samochodów na minuty, godziny i dni za pomocą smartfona.