Wrap&Eat by Freshpoint

Wrap&Eat

Wrap&Eat to wyjątkowy koncept restauracji szybkiej obsługi serwującej pyszne wrapy, kanapki, naleśniki, naturalne soki i lemoniady!

Nasze motto to 100% jakość, 100% świeżość, 100% eko i 100% smak. Restauracja skupia się na wysokiej jakości produktach, ich niepodważalnej świeżości i przygotowywaniu na życzenie na oczach klientach. Stawiamy również na ekologię i naturalność, nie tylko w procesie tworzenia i podawania, ale również szeroko promując ideę symbiozy ze środowiskiem. Co więcej, kluczowym aspektem jest oczywiście smak dzięki idealnie dopracowanym recepturom. To owoc naszej ciężkiej pracy nad ofertą, która ma nie tylko smakować, ale też i zachwycić na dłużej.

Poszukiwacze nowych smaków znajdą tutaj pyszne wrapy zawinięte w tortillę, kanapki w bułce focaccia oraz coś na deser, czyli słodkie naleśniki. Wszystko według własnych receptur inspirując się różnymi kuchniami świata skupiając się na smaku, korzystając tylko z najwyższej jakości i najświeższych składników. Propozycje znajdujące się w menu, to również satysfakcja dla zorientowanych na zdrowy tryb życia, dzięki oferowanym przez nas pełnym witamin koktajlom, wyciśniętym w 100% z owoców i warzyw, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów. Wierzymy, że jedzenie po drodze i na szybko nie musi liczyć się z niezdrowym lub niesmacznym jedzeniem, dlatego gotujemy bez tłuszczu, smacznie i zdrowo!

Lokalizacja

Poziom 2

Pokaż na mapie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 20:00