Pokochaj swoje rzeczy na dłużej

Wierzymy, że lepsze produkty powinny służyć dłużej niż jeden sezon. Kup na Black Friday, ciesz się każdego dnia!

Zachęcamy Was do kupowania tego, co potrzebujecie i tego co pokochacie. Wiemy, że żyjemy w zmieniających się czasach, a troska o naszą planetę jest pilniejsza niż kiedykolwiek. Zakupy mogą iść w parze z zasadami zrównoważonego rozwoju! 

Zapraszamy Was do udziału w wyprzedaży garażowej oraz do udziału w warsztatach, na których dowiecie się jak praktycznie odnowić i przerobić meble oraz dodatki do domu. Zapraszamy również na cykl warsztatów w duchu zero waste we Współdzielniku.

Zostań bohaterem zero waste!

Warsztaty pełne inspiracji!

Wspólnie ze Współdzielnikiem zapraszamy na wyjątkową serię warsztatów. Sztuka recyklingu i upcyklingu nie będzie miała przed Wami tajemnic. Będziemy tworzyć, budować, szyć i przerabiać. 

Na warsztaty zapraszamy do nowej, większej przestrzeni Współdzielnika w Wola Parku, przestrzeni pełnej inspiracji i dobrego klimatu. Aby wziąć udział, wystarczy się zapisać. Harmonogram i link do zapisów dostępny poniżej.

Zapisz się!

Renowacja mebli

Renowacja mebli

Zapraszamy Was na spotkanie dotyczące renowacji mebli. Dowiecie się, że nawet w niepozornych, starych rzeczach tkwi potencjał do drugiego życia. Przyjdźcie zobaczyć i zainspirować się pomysłami - jak odnowić stare meble w prosty sposób bez użycia profesjonalnych narzędzi. Podczas warsztatów będziecie mogli zobaczyć jak odmienić stare krzesło lub fotel, jak oczyścić drewno lub fornir za pomocą odpowiednio dobranych metod oraz jak dobrać odpowiedni preparat, aby uzyskać wymarzony kolor i ewentualnie zamaskować niedoskonałości.

Odwiedź nas koniecznie!
3 grudnia 10:00 - 18:00

Czekamy na Ciebie w Wola Parku, na parterze, tuż obok sklepu Komputronik i Tchibo.

Wyprzedaż garażowa!

Jesienne porządki? Masz w swojej szafie rzeczy, których już nie potrzebujesz, ale są jeszcze dobre i mogłyby służyć dłużej To świetnie! Weź udział w Wyprzedaży garażowej w Wola Parku, sprzedaj, wymień lub oddaj – bądź zero waste!

To też szansa dla Ciebie na znalezienie bezcennych perełek, niepowtarzalnych kreacji i niedostępnych już dawno bestsellerów!

Wyprzedaż garażowa

Weź udział w Wyprzedaży garażowej jako sprzedawca!

Spotkajmy się w Wola Parku, gdzie codziennie odwiedzają nas tysiące osób w poszukiwaniu skarbów w naszych sklepach. To miejsce daje Ci możliwość odsprzedaży Twoich zapomnianych skarbów w myśl idei zero waste.

Zapewniamy niezbędne meble, które pozwolą Ci wyeksponować Twoje produkty.

25 i 26 listopada to termin wydarzenia, który też nie jest przypadkowy… To dni łowców okazji! A my razem z Tobą zmieniamy Black w Green Friday!

Dołącz!