Wola Park - skonsultuj z farmaceutą

Bezpłatne konsultacje z farmaceutami w Wola Parku

W najbliższą sobotę 23 marca, Wola Park wraz z Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji ponownie zaprasza do udziału w akcji „Skonsultuj z Farmaceutą”. Tegoroczna odsłona projektu będzie skupiona wokół tematu nadciśnienia tętniczego. 

„Skonsultuj z Farmaceutą” to największy projekt realizowany przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji - organizację non profit, zrzeszającą studentów i absolwentów farmacji z całej Polski. Celem akcji jest pobudzanie świadomości społecznej w zakresie profilaktyki chorób cywilizacyjnych, takich jak: cukrzyca i nadciśnienie oraz promocja opieki farmaceutycznej, która powinna być uzupełnieniem opieki lekarskiej. 

Najbliższe spotkania z farmaceutami odbędą się w 9 największych miastach w Polsce. Klienci Wola Parku już po raz kolejny będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami. Studenci i magistrzy farmacji, medycyny, analityki medycznej oraz dietetyki, będą udzielać porad dotyczących profilaktyki nadciśnienia oraz wykonywać podstawowe badania profilaktyczne: pomiar glukozy we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, analizę składu ciała czy saturację. Zaplanowano także pokazy pierwszej pomocy i liczne atrakcje dla najmłodszych. 
Wydarzenie jest kontynuacją projektu „MY Kobiety”, którego celem jest motywowanie do regularnej kontroli swojego stanu zdrowia. W ramach tej inicjatywy Wola Park umożliwia swoim klientkom przeprowadzenie bezpłatnych badań lekarskich bez konieczności okazywania skierowania. Zaplanowano m.in. badania mammograficzne, cytologiczne i USG 4D dla przyszłych mam. Na najbliższe spotkanie ze specjalistami farmacji zaproszone są zarówno Panie, jak i Panowie.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 16:00 Stoiska konsultacyjne powstaną w holu głównym Wola Parku na poziomie 1, w pobliżu księgarni Mole Mole i kawiarni Green Caffe Nero. 


Harmonogram badań w ramach projektu „MY Kobiety”


23.03
Skonsultuj z farmaceutą
Godziny: 10:00 – 16:00
Miejsce: poziom 1, w pobliżu księgarni Mole Mole i kawiarni Green Caffe Nero. 

05.04
Mammografia dla kobiet 50+

27-28.04 
„Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” – USG i USG 4D dla przyszłych mam

25.05
Cytologia


Szczegóły dotyczące kolejnych badań będą na bieżąco aktualizowane na stronie www.wolapark.pl 

PARTNERZY AKCJI