Pierwszy sklep Fromażerii Warszawskiej  otwiera się w Wola Parku

Pierwszy sklep Fromażerii Warszawskiej otwarty w Wola Parku

Cheese, kaas, queso, queijo, caws, fromage, fromaggio, gouda, parmigiano reggiano czy francuski brie. To tylko część rodzajów serów, które można zakupić w lokalu Fromażeria Warszawska. To idealnie miejsce dla osób ceniących najwyższą jakość, tradycję i niezapomniany smak. Produkty Fromażerii Warszawskiej miłośnicy serów zakupią wyłącznie w Wola Parku, gdzie marka otworzyła swój pierwszy sklep.  

Fromażeria Warszawska oferuje sery z całego świata. W propozycjach firmy znaleźć można wyroby m.in. hiszpańskie, włoskie, francuskie, irlandzkie oraz norweskie, które dopieszczą kubki smakowe nawet najbardziej wymagających klientów i prawdziwych koneserów. W asortymencie dostępne są również sery bez laktozy, z obniżoną zawartością tłuszczu oraz sery rzemieślnicze, czyli każdy znajdzie tu dla siebie coś dobrego. Dodatkowo, na miejscu obecna jest wykwalifikowana obsługa, która potrafi doradzić jaki produkt wybrać, by nam smakował, w jaki sposób go podawać i później przechowywać. Sery dostępne we Fromażerii Warszawskiej charakteryzują się najwyższą jakością i najlepszymi składnikami bez konserwantów. 

Fromażeria Warszawska w Wola Parku znajduje się na parterze naprzeciwko sklepu Auchan i zajmuje powierzchnię około 50 m2.