Międzynarodowa firma Anabel Arto dostępna w Wola Parku

Anabel Arto w Wola Parku

Międzynarodowa marka Anabel Arto, wyróżniona francuską nagrodą „Trend Roku”, otworzyła swój sklep w Wola Parku. Firma oferuje ekskluzywne kostiumy kąpielowe i bieliznę, które pokochały miliony kobiet na świecie oraz akcesoria i odzież dla całej rodziny.

Anabel Arto to synonim komfortu, najwyższej jakości i szykowności. Marka tworzy autorskie kolekcje kostiumów kąpielowych oraz bielizny dedykowane młodym i ambitnych klientkom, które chcą wyróżnić się z tłumu. Do projektowania wykorzystuje materiały najwyższej jakości od najlepszych światowych producentów. Klientkom proponuje wybór spośród autorskich tkanin, haftów, koronek i unikalnych wzorów dostępnych wyłącznie w asortymencie Anabel Arto.

Kreatywny zespół projektantów modowych pracuje także nad tworzeniem akcesoriów na plażę, piżam i odzieży domowej dla całej rodziny. Do ich produkcji używa naturalne tkaniny, elegancki welur, bawełnę i wiskozę. Różnorodność proponowanych stylów oraz wygodne modele z pewnością przypadną do gustu zarówno kobietom, mężczyznom, jak również dzieciom.

Firma Anabel Arto istnieje od ponad 20 lat. W 9 krajach posiada łącznie blisko 600 sklepów. W Wola Parku butik zlokalizowany jest na parterze pomiędzy salonami Pandora i Calzedonia.